Villaggio DEI FIORI

Caorle - VENETO

moderní nově vybudovaný vilový komplex VILLAGGIO DEI FIORI se nachází v části zvané Spiaggia Levante. Umístěná je v klidné části letoviska, od historického centra je vzdálená 500 m a od pláže cca 300 m. K dispozici jsou 2 bazény pro dospělé a děti (v provozu cca od poloviny května do poloviny září). Nabízíme luxusně vybavené byty velikosti MONO 4, BILO 4-5. Byty v přízemí mají terasu s předzahrádkou a byty v 1. patře mají balkon. Složení:
MONO 4, 40 m2 s balkonem, skládá se z obytné kuchyně s rozkládacím manželským dvoudivanem a dvěma samostatnými rozkládacími křesly.
BILO 4-5, 65 m2 s balkonem / terasou, byty se skládají se z doulůžkové ložnice (manželské lůžko) a obytné kuchyně s rozkládacím dvoudivanem, v bytě BILO 5 další rozkládací samostatné lůžko.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio  DEI FIORI - Caorle - VENETO

Villaggio DEI FIORI - Caorle - VENETO

Autobusová dopravaVýhodná cenaVhodné pro rodiny s dětmiV.I.P.CykolotrasyKlimatizaceBazénGolf

Pláž, vzdálenost:

250-350 m, nevelká pláž jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře,

Vybavenost:

ubytování v moderně vybavených bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, TV, byty v patře balkon, byty v přízemí terasa s předzahrádkou, klimatizace, pračka (na vyžádání)

Stravování:

vlastní

Sport:

2 bazény pro dospělé a děti (cca 15.5.-15.9.), v blízkém okolí tenisový kurt, v blízkém Lignanu Aquapark a golf, na pláži beach volley, šlapadla, kanoe, windsurfing, jízda na kolech a kolečkových bruslích

Další zařízení a služby:

parking

Výlety:

Venezia busem a lodí, benátské ostrovy Murano, Burano a Torcello, Trieste a Aquilea, zámek Miramare a jeho zahrady, Verona, Padova, Castelmonte, Grado, výlet lodí po okolních lagunách, Caorle, Portogruaro, Aquasplash, Guliverlandia 

Další výlety najdete zde na samostatné stránce.


Ceník ubytování - Villaggio DEI FIORI

Ceník - Villaggio  DEI FIORI - Caorle - VENETO

CENA ZAHRNUJE: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, všechny spotřeby elektřina, voda, plyn, finální úklid, klimatizaci, TV, bazén, plážový servis a další vybavení viz text v barevné části katalogu
CENA NEZAHRNUJE: stravu, ložní a koupelnové prádlo - 400,- Kč/os, dopravu, transfer od agentury do bytu a zpět (pro klienty s busem) - cena dle polohy bytu cca 5-15,- € / vůz pro 4-6 osob / 1 cestu, pojištění, česky hovořícího delegáta, kauci 100 - 200 €, případná turistická daň (viz strana 2 v ceníku nebo všeob. podm. na webu)

[ zpět ]

 

Partneři: