Alpy 2023/2024 - dovolená na lyžích

 

ITÁLIE zima – lyžování 2023/2024

Aktuálně: Co dělat, aby byla vaše lyžařská dovolená bez obav?


Naše nabídka - vyberete si

Jako CK specializovaná na oblast Itálie Vám již po 34. sezónu nabízíme letoviska a zimoviska ve všech regionech Itálie v hotelech i v apartmánech. Dnes je Itálie již nejprodávanější a nejžádanější zimní evropskou lokalitou. Naše nabídka obsahuje obrovský výběr skoro ve všech zimních střediscích Itálie a to jak nejlevnější apartmany, tak kvalitní a luxusní hotely! V naší nabídce je však i velká nabídka kvalitních rodinných hotelů kategorie 2** a 3***. Jak se můžete sami přesvědčit v naší nabídce nechybí ani ty nejmenší zimní lyžařské areály! V Itálii je nepříznivější poměr ceny a kvality a velikosti areálu. Alpy a lyžování však nezná hranice a ač jsme cestovní kancelář specializovaná na Itálii, tak nabízíme velmi širokou nabídku lyžování v Rakousku, Francii a ve Švýcarsku !! Skoro ve všech italských zimních střediscích je zajištěn delegátský servis a autobusová doprava (svozy z celé České republiky)

Pokud potřebujete pomoci při výběru s lokalitou, náš specializovaný personál Vám poradí ve výběru té nejvhodnější lokality pro Vás! Areály známe osobně a umíme poradit těm, kteří se do zimních Alp dostávají poprvé, ale i těm, kteří chtějí změnit „svůj“ oblíbený a již „proježděný“ lyžařský areál a nevědí si rady s touto velkou nabídkou zimního lyžování!

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat! Pokud vám ani informace o apartmánech a letoviscích uvedené na našich stránkách tedy nedají přesný obrázek, neváhejte se dotázat specialisty na zimní dovolenou v Alpách (v Itálii, Francii, Rakousku, Švýcarsku a Slovinsku) – pracovníků cestovní kanceláře Cicala... Jsme Váš spolehlivý partner od roku 1990!

 

Již 34. sezóna

Váš partner pro Itálii od roku 1990

ALPY 2023/2024

Zimní nabídka Lastminute

Partneři: