Caorle Altanea

VENETO - Itálie

Caorle Altanea – 5 km od historického centra Caorle leží na "zelené louce" nově (v roce 2004) vybudované rezidenční komplexy obklopené zelení, komfortními pěšími zónami a cyklostezkami. Nabízíme zde 5 turistických komplexů, všechny vilového typu.

Celá oblast Caorle je velmi vhodná pro rodiny s malými dětmi, ale i pro cyklisty, bruslaře a milovníky dalších sportů. Caorle Altanea nadchne také turisty, kteří si rádi zahrají na dovolené golf - letovisko přímo sousedí s golfovým hřištěm, od pláže je odděleno přirozeným pobřežním lesíkem. Jsou zde samozřejmě i obchody, pro pohodlí turistů je možné zdarma využít vláčku ke svozu na pláž.

Blízké historické letovisko Caorle se nachází na pobřeží Jaderského moře, 70 km severně od Benátek (Venezia). Ze staré a malé rybářské osady se postupem času vytvořilo malé letovisko ohraničené místy úzkými – spiaggia di Ponente, místy širšími - spiaggia di Levante, písečnými plážemi, které uprostřed svírají staré, kouzelné a malebné historické jádro s úzkými uličkami a malými náměstíčky, kterým dominuje a jakoby dohlíží překrásná věž zvonice. Patří k nevelkým letoviskům v této oblasti. I přes svou velikost je tu však dostatek obchodů, restaurací, barů, supermarketů, i zde se koná každou středu trh. Svými písčitými plážemi s pozvolným sestupem do moře se stává ideálním místem pro rekreaci rodin s malými dětmi.

Caorle Altanea je ve velmi výhodné poloze, která umožňuje hvězdicovité výlety do okolí. V blízkém Lignanu je Aquasplash - vodní park a ZOO. Nejnavštěvovanějšími cíli výletů jsou Venezia (Benátky), Trieste, Aquilea, Padova, Verona, Palmanova, případně projížďka lodí po lagunách.

 
Caorle Altanea

Caorle Altanea - VENETO - Itálie

Hotely a residence - Caorle Altanea

Název Typ
Hotel MAREGOLF **** HOTEL 
Residence / villaggio AI FAGGI VILLAGGIO 
Residence / villaggio AI PINI RESIDENCE 
Residence / villaggio LA QUERCIA RESIDENCE 
Residence AI GINEPRI RESIDENCE 
Residence ROBINIA / PINETINE RESIDENCE 
Villaggio LE FARNIE RESIDENCE / VILLAGGIO 

[ zpět ]

 

Partneři: