Caorle - Porto Santa Margherita

VENETO - Itálie

Caorle – Porto Santa Margherita je nevelké letovisko nacházející se na pobřeží Jaderského moře 70 km severně od Benátek (Venezia). Je součástí lokality Caorle, ale na rozdíl od samotného Caorle (původní staré a malé rybářské osady) je Caorle Porto Santa Margherita vybudováno v průběhu 70. let. Od historického centra Caorle je tato část oddělena ústím říčky Livenza. Přes říčku je zajišťována pravidelná celodenní trajektová přeprava, do centra Caorle též zajíždí místní autobusová doprava do pozdních nočních až ranních hodin. Původně byla tato část budována jako část, která měla zajišťovat pobyt pro klienty přijíždějící s lodí a plachetnicí díky malému přístavu v Caorle. Dnes patří tento přístav (možnost kotvení až 800 lodí) k jedněm z největších na severním Jadranu.

I když Porto Santa Mrgherita není velké letovisko, je tu dostatek obchodů, restaurací, barů, pizzerií, supermarket, i zde se koná každé úterý krásný večerní osvětlený trh, nebo lze navštívit ten ranní v centru Caorle. V letovisku jsou i velké možnosti sportovního a dalšího pestrého vyžití. K dispozici jsou tu pro návštěvníky tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště, půjčovny kol, herny pro děti i dospělé, aquapark a lunapark. Jedná se však o klidné středisko - není vhodné pro ty, kdo hledají rušný večerní život a obrovské obchodní bulváry... Nejen pro to, ale i díky svým písčitým plážím s pozvolným sestupem do moře se Caorle Porto Santa Margherita stává ideálním místem pro rekreaci rodin s malými dětmi.

Caorle Porto Santa Margherita je ve velmi výhodné poloze, která umožňuje hvězdicovité výlety do okolí. V blízkém Lignanu je Aquasplash - vodní park, ZOO a golfové hřiště. Nejnavštěvovanějšími cíli výletů jsou Venezia (Benátky), Trieste, Aquilea, Padova, Verona, Palmanova, projížďka lodí po lagunách.

 
Caorle - Porto Santa Margherita

Caorle - Porto Santa Margherita - VENETO - Itálie

Hotely a residence - Caorle - Porto Santa Margherita

Název Typ
Residence ACAPULCO RESIDENCE 
Residence AURORA RESIDENCE 
Residence CHIMERE RESIDENCE 
Residence GARDEN RESIDENCE 
Residence GHIRLANDINA RESIDENCE 
Residence HOLIDAY PSM RESIDENCE 
Residence LA ZATTERA RESIDENCE 
Residence LE PLEIADI RESIDENCE 
Residence MARCO POLO RESIDENCE 
Residence MIRAMARE RESIDENCE 
Villaggio FABIENNE VILLAGGIO 
Villaggio LOS NIDOS VILLAGGIO 
Villaggio SAN MARCO VILLAGGIO 

[ zpět ]

 

Partneři: