Residence GIOTTO

Caorle - VENETO

nová třípatrová residence GIOTTO se nachází v ulici Via Giotto, v části zvané Caorle Ponente a leží v ideální poloze, v klidné části letoviska. Nachází se nedaleko (150 m) pláže, nedaleko obchodů a v pohodlné pěší vzdálenosti (cca 500 m) od historického centra Caorle. Problematické zpoplatněné parkování v blízkosti centra je zajištěno formou bezplatné parkovací karty, která opravňuje parkovat ve všech placených parkovacích zónách Caorle.

Nabízíme byty velikosti Mono 3/4, Bilo 4/5, Trilo 4-7. Všechny byty jsou vybavené TV, klimatizací, pračkou, myčkou a balkonem nebo přízemní terasou.
Byty MONO 3:
obytná kuchyň s rozkládacím manželským dvoudivanem a další třetí lůžko ve formě rozkládacího křesla.
Byty MONO 4: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, nika s manželskou postelí. Byty BILO 4/5: obytná kuchyň s rozkládacím jedno nebo dvoudivanem a třílůžková ložnice (manželské lůžko a další rozkládací lůžko).
Byt TRILO 4/5 má složení 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky (bez paland), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 1 osobu. Byt TRILO 6 má složení 1 třílůžková ložnice (s manželskou postelí a samostatným lůžkem), 1 ložnice se 1 lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby.
Byt TRILO 7 má složení 1 třílůžková ložnice (s manželskou postelí a samostatným lůžkem), 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky (bez paland), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence GIOTTO - Caorle - VENETO

Residence GIOTTO - Caorle - VENETO

Autobusová dopravaVhodné pro rodiny s dětmiCykolotrasyDomácí zvířataKlimatizaceGolf

Pláž, vzdálenost:

150 m, pláž jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře, organizovaná i volná

Vybavenost:

ubytování v bytech vybavených s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, TV, pračka, myčka, klimatizace, balkon nebo přízemní vydlážděná terasa, parkovací místo před domem nebo kdekoliv v rámci bezplatné parkovací karty, která opravňuje parkovat ve všech placených parkovacích zónách Caorle

Stravování:

vlastní

Sport:

v letovisku tenisové kurty, minigolf, v blízkém Lignanu Aquapark, v sousední Caorle Altanea golfové hřiště, na pláži beach volley, šlapadla, kanoe, jízda na kolech a kolečkových bruslích

Další zařízení a služby:

bezplatná parkovací karta pro všechny placené zóny v Caorle

Výlety:

Venezia busem a lodí, benátské ostrovy Murano, Burano a Torcello, Trieste a Aquilea, zámek Miramare a jeho zahrady, Verona, Padova, Castelmonte, Grado, výlet lodí po okolních lagunách, Caorle, Portogruaro, Aquasplash, Guliverlandia


Ceník ubytování - Residence GIOTTO

Ceník - Residence GIOTTO - Caorle - VENETO

CENA ZAHRNUJE: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, všechny spotřeby (elektřina, voda, plyn), hinální úklid, klimatizaci, TV, pračka, parkovací místo nebo parkovací karta a další vybavení viz text v barevné části katalogu
CENA NEZAHRNUJE: stravu, ložní a koupelnové prádlo - 400,- Kč/os, dopravu, transfer od agentury do bytu a zpět (pro klienty s busem) - cena cca 15,- € / vůz pro 4-6 osob / 1 cestu, plážový servis (možné dokoupit), pojištění, česky hovořícího delegáta, kauci 100 €, případná turistická daň (viz strana 2 v ceníku nebo všeob. podm. na webu)

[ zpět ]

 

Partneři: