Rosolina Mare

VENETO - Itálie

Rosolina Mare je převážně turistické letovisko, velmi oblíbené i v mezinárodním měřítku. Na mapě najdete Rosolinu Mare asi 70 km jižně od Benátek, stejně daleko od dalšího historického města Padova a nejblíže leží menší městečko Chioggia.

Samotná Rosolina leží v chráněném území, v přírodním parku Delty řeka Pád, v symbióze s neposkvrněnou přírodou, pro kterou jsou typické slanovodní laguny. Ačkoliv jsou plné ryb, rybolov je vyhrazen pouze majitelům lagun. Celý poloostrov, na kterém se letovisko nachází, je utopen v bohaté zeleni rozlehlých piniových lesů, a to včetně hotelů a další zástavby. Dlouhá písčitá pláž (8 km), postupně se svažující do moře, dělá z Rosoliny ideální místo pro rodiny s dětmi.

Rosolina Mare nabízí bohatý program také večer, nebo v době, kterou se rozhodnete trávit jinak, než v moři nebo na pláži. Ve městě je množství obchodů, restaurací a barů. Za zmínku stojí i rezervace Giardino Botanico (botanická zahrada) na jižním cípu poloostrova, od centra vzdálená 5 km. Okolní historická Itálie nabízí výlety do Benátek (busem nebo lodí), dále benátské ostrovy Burano a Torcello, Trieste a Aquilea, již zmíněné městečko Chioggia, kde také najdete aquapark Idrofollie.

V Rosolině nabízíme jeden *** hotel s bazénem a privátní pláží, tři villaggia a dále stovky míst ve vilách a residencích. Nezapomeňte, že těm, kdo se v široké nabídce neorientují, s výběrem rádi pomůžeme.

 
Rosolina Mare

Rosolina Mare - VENETO - Itálie

Hotely a residence - Rosolina Mare

Název Typ
Hotel SOLE HOTEL 
Residence / vila PATIO RESIDENCE 
Residence AQUAMARINA RESIDENCE 
Residence GILDO RESIDENCE 
Residence INTERCONTINENTAL RESIDENCE 
Residence LA PIAZZETTA VILLAGGIO 
Vila ADRIANA VILA 
Vila ARMIDA VILA 
Vila EDEN VILA 
Vila EMANUELA VILA 
Vila JOLANDA VILA 
Vila MARTINA VILA 
Vila MILLA VILA 
Vila UMBERTO VILA 
Vila WALLY VILA 
Vila WANDA VILA 
Villaggio MEDITERRANEO VILLAGGIO 
Villaggio OASIS VILLAGGIO 
Villaggio RESIDENCE SPORTING RESIDENCE / VILLAGGIO 
Villaggio SOLMARE VILLAGGIO 

[ zpět ]

 

Partneři: