Residence PANFILO

Caorle - VENETO

čtyřpodlažní residence PANFILO se nachází v části zvané Spiaggia Ponente má ideální pozici. Leží jen pár kroků od pláže (20 m) a prakticky přímo v historickém centru a přitom v její klidné části. V přízemí residence je několik obchodů a v 1. patře restaurace. Přímo u residence se nachází tenisové kurty a minigolf.

Nabízíme klimatizované byty velikosti Mono 4. Bilo 4, Trilo 6.
Byt MONO 4 (30 m²) obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), sociální zařízení se sprchou, balkon nebo balkon orientovaný do vnitrobloku (v ceníku označeno mono 4 I).
Byt BILO 4 (40 m²) 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), sociální zařízení se sprchou, balkon.
Byt TRILO 6 (48 m²) 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence PANFILO - Caorle - VENETO

Residence PANFILO - Caorle - VENETO

Autobusová dopravaVhodné pro rodiny s dětmiCykolotrasyMoře 50 mKlimatizaceGolfWiFi

Pláž, vzdálenost:

20 m, nevelká pláž jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře,

Vybavenost:

ubytování v bytech vybavených s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, TV-sat, klimatizace, WiFi

Stravování:

vlastní

Sport:

přímo u residence tenisové kurty a minigolf, v blízkém okolí další tenisové kurty, v blízkém Lignanu Aquapark a golf, na pláži beach volley, šlapadla, kanoe, windsurfing, jízda na kolech a kolečkových bruslích

Další zařízení a služby:

recepce, wi-fi připojení k internetu, restaurace s barem, výtah, vyhrazené kryté parkovací stání (1 na každý apartmán, další parkování v blízkosti)

Výlety:

Venezia busem a lodí, benátské ostrovy Murano, Burano a Torcello, Trieste a Aquilea, zámek Miramare a jeho zahrady, Verona, Padova, Castelmonte, Grado, výlet lodí po okolních lagunách, Caorle, Portogruaro, Aquasplash, Guliverlandia 

Další výlety najdete zde na samostatné stránce.

 


Ceník ubytování - Residence PANFILO

Ceník - Residence PANFILO - Caorle - VENETO

CENA ZAHRNUJE: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, finální úklid, klimatizaci, TV, česky hovořícího delegáta a další vybavení viz text v barevné části katalogu
CENA NEZAHRNUJE: stravu, spotřeby (povinný poplatek 1.020,- Kč za byty mono a bilo a 1.350,- Kč byty triloložní a koupelnové prádlo - 200,- Kč/os, dopravu, plážový servis (1.890-2.090,- Kč), pojištění, česky hovořícího delegáta, kauci 100 €, případná turistická daň (viz strana 2 v ceníku nebo všeob. podm. na webu)

[ zpět ]

 

Partneři: