Fotogalerie - Villaggio TULIPANO

Bibione Spiaggia - VENETO

moderní nově postavené villaggio TULIPANO je komplex dvoupatrových vilek, který leží v ulici Via delle Nazioni. Nachází se cca 400 m od pláže. Od villaggia TULIPANO je nedaleko (cca 250 m) obchodní třída a večerní pěší zóna. V ceně pobytu je též rozvoz a svoz na pláž a větší vzdálenost od pláže je tedy klientům kompenzována touto skvělou službou, která tak villaggio TULIPANO dostává do souboru ubytovacích kapacit nacházejících se „jen pár kroků" od pláže... Villaggio je tvořeno řadovými vilkami, mezi kterými je solární terasa s lehátky, bazén s oddělenou částí dětského bazénku. Villaggio TULIPANO má i malý dětský koutek.

Nabízíme kvalitně vybavené byty velikosti BILO 4/5, TRILO 6 a QUADRILO 8. Byty QUADRILO jsou mezonetové (dvoupodlažní s vnitřním schodištěm) v 1.patře a podkroví, byty BILO jednopodlažní - přízemní s terasou a předzahrádku a byty TRILO v patře. Každý byt je vybaven TV-sat, klimatizací, mikrovlnnou troubou, trezorem, topením a venkovním krbem (mimo typ B2). Všechny byty mají plně vybavenou kuchyňský kout a sociální zařízení, na dotaz i byty se dvěma sociálními zařízeními a každý byt má k dispozici parkovací stání.

Složení bytů
BILO 4 přízemí, terasa s předzahrádkou, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem, třílůžková ložnice (manželské lůžko a samostatné lůžko).
Byt BILO 5 má v obýváku dvoudivan.
TRILO 6: patro, balkon, obývací pokoj s rozkládacím divanem, třílůžková ložnice (manželské lůžko a samostatné lůžko), 1 dvoulůžková ložnice (bez paland).
QUADRILO 8: mezonetový dvoupodlažní byt s vnitřním schodištěm, 1. patro + otevřené podkroví, 2 balkony, obývací pokoj s rozkládacím divanem, třílůžková ložnice (manželské lůžko a samostatné lůžko), dvoulůžková ložnice (bez paland), v otevřeném podkroví dvolůžková ložnice s manželským lůžkem nebo se dvěma oddělenými postelemi

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio TULIPANO - Bibione  Spiaggia - VENETO

Villaggio TULIPANO - Bibione Spiaggia - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: