Residence ADRIATICO

Bibione Spiaggia - VENETO

šestipatrová residence ADRIATICO leží na rohu ulic Via della Luna a Via Cassiopea, jen pár kroků od pláže. Je v ideální pozici nejen k pláži, ale i k blízkým obchodům a centrální pěší promenádě. Je vybavena parkovacím stáním (mimo bytu Bilo 5) a výtahem.

Nabízíme byty ve velikosti BILO 5 a TRILO 5. Všechny byty jsou vybavené TV, balkonem s bočním nebo přímým výhledem na moře. Byty BILO 5 typ B: obytná kuchyň s rozkládacím divanem a dvoulůžková ložnice (manželské lůžko) a oddělená nika se dvěma lůžky. Bez parkovacího místa.
Byty TRILO 4 typ C: obytná kuchyň, dvoulůžková ložnice (manželské lůžko), dvoulůžková ložnice bez paland. K dispozici parkovací kryté místo.
Byty QUADRILO 7 typ D, D1: obytná kuchyň s rozkládacím divanem, dvoulůžková ložnice (manželské lůžko), 2x dvoulůžková ložnice (někdy palanda).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence ADRIATICO - Bibione  Spiaggia - VENETO

Residence ADRIATICO - Bibione Spiaggia - VENETO

Autobusová dopravaVhodné pro rodiny s dětmiCykolotrasyLázněDomácí zvířataMoře 50 mGolf

Pláž, vzdálenost:

10 m, pláž jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře, organizovaná i volná, plážový servis zahrnutý v ceně pobytu

Vybavenost:

ubytování v bytech vybavených s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, TV, balkon s bočním výhledem na moře (Bilo 5) a s přímým výhledem (Trilo 4)

Stravování:

vlastní

Sport:

v letovisku tenisové kurty, minigolf, v blízkém Lignanu Aquapark a golf, na pláži beach volley, šlapadla, kanoe, windsurfing, jízda na kolech a kolečkových bruslích

Další zařízení a služby:

výtah, vyhrazené parkovací stání (pouze byt TRILO 5)

Výlety:

Venezia busem a lodí, benátské ostrovy Murano, Burano a Torcello, Trieste a Aquilea, zámek Miramare a jeho zahrady, Verona, Padova, Castelmonte, Grado, výlet lodí po okolních lagunách, Caorle, Portogruaro, Aquasplash, Guliverlandia


Ceník ubytování - Residence ADRIATICO

Ceník - Residence ADRIATICO - Bibione  Spiaggia - VENETO

PRO KOMPLETNÍ A ČITELNÝ NÁHLED KLIKNĚTE NA CENÍK• (tečka u počtu lůžek) = v některé z ložnic je palanda
* (hvězdička u typologie) = klimatizace

 

CENA ZAHRNUJE:  ubytování v pokojích se sociálním zařízením, balkon dle konkrétního apartmanu, bazén (u kapacit s bazénem), plážový servis (u objektů označených "1" v tabulce - ve sloupci plážový servis), parking (dle konkrétního apartmanu), česky hovořící delegát, další vybavení viz text výše
CENA NEZAHRNUJE: stravu, ložní a koupelnové prádlo, finální úklid, pojištění, dopravu, plážový servis (u objektů označených "-" v tabulce - ve sloupci „plážový servis“, avšak plážový servis si lze dokoupit za cenu 1.800,- Kč), případná turistická daň.

[ zpět ]

 

Partneři: