Fotogalerie - Villaggio TIVOLI

Bibione Spiaggia - VENETO

villaggio TIVOLI je velký vilový uzavřený komplex menších vilek, které leží mezi ulicemi Via Lemene a Via del Saggitario a Orsa Maggiore. Leží ve velmi klidném prostředí plné zeleně a cca 600 m od pláže. Od villaggia TIVOLI je nedaleko (cca 250 m) obchodní třída a večerní pěší zóna. V ceně pobytu je též rozvoz a svoz na pláž a větší vzdálenost od pláže je tedy klientům kompenzována touto skvělou službou, která tak villaggio TIVOLI dostává do souboru ubytovacích kapacit nacházejících se „jen pár kroků" od pláže... Villaggio je tvořeno mnoha vilkami, které mají k dispozici velkou zahradu s 2 bazény a vždy s oddělenou částí dětského bazénku. K dispozici je též dětské hřiště. Nabízíme byty velikosti MONO 4, BILO 5/6, TRILO 6/7. Byty Bilo a Trilo jsou mezonetové (dvoupodlažní s vnitřním schodištěm) a byty MONO jsou jednopodlažní, nachází se v přízemí a každý má k dispozici parkovací stání. Každý byt je vybaven TV, klimatizací, mikrovlnnou troubou (na dotaz), trezorem a venkovním krbem. Všechny byty mají plně vybavenou kuchyňský kout a sociální zařízení.

Složení bytů
MONO 4 přízemí terasa s předzahrádkou, obývací pokoj s dvěma rozkládacími dvoudivany
BILO 5/6 mezonetový byt, terasa s předzahrádkou, obývací pokoj s rozkládacím jedno-dvoudivanem, čtyřlůžková ložnice (manželské lůžko a palanda).
TRILO 6: dvoupodlažní byt s vnitřním schodištěm, vždy balkon a terasa s předzahrádkou, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky (bez paland).
TRILO 7: dvoupodlažní byt s vnitřním schodištěm, vždy balkon a terasa s předzahrádkou, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 3 samostatnými lůžky (někdy palanda).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio TIVOLI - Bibione  Spiaggia - VENETO

Villaggio TIVOLI - Bibione Spiaggia - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: