Fotogalerie - Residence PINEWOOD

Bibione Pineda - VENETO

residence PINEWOOD se nachází cca 120 m od pláže, ve velmi klidné poloze, v ulici Via delle Mimose a je obklopena bohatou vzrostlou zelení, piniovým hájem. Od pláže jej dělí pouze pás bohaté vzrostlé zeleně a pinií a cyklostezka. Rodiny s dětmi ocení, že příchod k pláži je ve stínu stromů, bez přecházení ulice a že se jedná o velmi klidné místo pobytu. Residence má ve vybavenosti střešní bazén, který zaručuje sluneční svit po celý den. Dále má pak oplocenou zahradu, dětské hřiště, zahradu, solární terasu a parkovací místa. Residence je vybavena výtahem. Nabízíme byty ve velikosti MON O 4, BILO 6, TRILO 6/7 a QUADRILO 8. Všechny byty mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, mikrovlnnou troubu, kávovar, trezor. Byty B-6 pračku, balkon nebo terasu.

Složení bytů:
MONO 4 typ A4:
v patře s balkonem, obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem a s manželskou postelí. Byty s označením A1-4 mají stejné složení, ale v přízemí a terasu s předzahrádkou.
BILO 6 typ B6: v přízemí a terasu s předzahrádkou, obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, čtyřlůžková ložnice (manželské lůžko a palanda).
TRILO 6 typ C6:
v patře s balkonem, obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželská ložnice a dvoulůžková ložnice (někdy palanda) oddělená jen nábytkovou stěnou. Byty s označením C1-6 mají stejné složení, ale v přízemí a terasu s předzahrádkou.
TRILO 7 typ C7: v patře s balkonem, obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželská ložnice, třílůžková ložnice (manželské lůžko a samostatné lůžko).
TRILO 7 typ C1-7: stejné složení jako C7, ale se dvěma balkony

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence PINEWOOD - Bibione  Pineda - VENETO

Residence PINEWOOD - Bibione Pineda - VENETO

  • solární terasa

    solární terasa

  • zahrada

    zahrada

[ zpět ]

 

Partneři: