Residence GEMINI

Bibione Pineda - VENETO

residence GEMINI se nachází cca 80 m od pláže (musí se však obcházet camping ležící u pláže, takže na pláž je to cca 220 m). Residence GEMINI nachází se ve velmi klidné poloze na konci ulice Via delle Agavi a je obklopena bohatou vzrostlou zelení, piniovým hájem. Rodiny s dětmi ocení vybavenost střešním bazénem a dětským bazénkem, který zaručuje sluneční svit po celý den. Residence je vybavena výtahem a krytým parkovacím stáním. Nabízíme byty ve velikosti BILO 4/5, TRILO 6/7 a QUADRILO 8. Všechny byty mají vlastní sociální zařízení, klimatizace (většina bytů), balkon (byty v patře) nebo předzahrádku s terasou (byty v přízmeí).

Složení bytů:
BILO 4 typ B4:
v patře s balkonem, obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželská ložnice, byty s označením B4* mají klimatizaci.
Typ BILO 4 typ B2: stejné složení jako typ B4, ale v přízemí s předzahrádkou.
BILO 4 typ B3: v patře s balkonem, obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, třílůžková ložnice (manželské a samostatné lůžko), byty s označením B4* mají klimatizaci.
Typ BILO 4 typ B1: stejné složení jako typ B3, ale v přízemí s předzahrádkou.
TRILO 6 typ C3: v patře s balkonem, obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželská ložnice a dvoulůžková ložnice (bez paland), druhé soc zařízení (WC).
TRILO 6/7 typ C4: v patře s balkonem obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželská ložnice a dvou-třílůžková ložnice (bez paland, mohou být menší lůžka velikosti 160 cm vhodné pro děti).
Typ TRILO 6 typ C4: stejné složení jako typ C4, ale s klimatizací a v druhé ložnici pouze 2 lůžka.
Typ TRILO 6/7 typ C1: v přízemí s předzahrádkou, obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželská ložnice, dvou-třílůžková ložnice (manželské a některé byty další samostatné lůžko).
Typ TRILO 6 typ C*: stejné složení jako typ C4, ale s klimatizací a v druhé ložnici pouze 2 lůžka.
Typ QUADRILO 7 typ D: v patře s balkonem nebo v přízemí s předzahrádkou, s klimatizací a druhým sociálním zařízením, obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželská ložnice, třílůžková ložnice (manželské a další samostatné lůžko). Některé byty typu D mají složení obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, 2x manželská ložnice, jednolůžková ložnice. Byty typu B3*, C* a D jsou zrenovované.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence GEMINI - Bibione  Pineda - VENETO

Residence GEMINI - Bibione Pineda - VENETO

Autobusová dopravaVhodné pro rodiny s dětmiCykolotrasyLázněDomácí zvířataKlimatizaceBazénGolf

Pláž, vzdálenost:

80 m od pláže (musí se však obcházet camping ležící u pláže, takže na pláž je to cca 220 m), pláž jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře, organizovaná i volná, plážový servis zahrnutý v ceně pobytu

Vybavenost:

ubytování v bytech vybavených s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, typy D a C3 mají druhé sociální zařízení a typ C1 druhé WC, TV, klimatizace (typy D, B4*, C*, B3*, trezor (většina bytů - na vyžádání), mikrovlnná trouba (typ D)

Stravování:

vlastní

Sport:

bazén pro dospělé a s oddělným dětským bazénkem, v letovisku tenisové kurty, minigolf, v blízkém Lignanu Aquapark a golf, na pláži beach volley, šlapadla, kanoe, windsurfing, jízda na kolech a kolečkových bruslích

Další zařízení a služby:

vyhrazené kryté parkovací stání, výtah (jedna část budovy bez výtahu), zahrada, solární terasa

Výlety:

Venezia busem a lodí, benátské ostrovy Murano, Burano a Torcello, Trieste a Aquilea, zámek Miramare a jeho zahrady, Verona, Padova, Castelmonte, Grado, výlet lodí po okolních lagunách, Caorle, Portogruaro, Aquasplash, Guliverlandia


Ceník ubytování - Residence GEMINI

Ceník - Residence GEMINI - Bibione  Pineda - VENETO

PRO KOMPLETNÍ A ČITELNÝ NÁHLED KLIKNĚTE NA CENÍK• (tečka u počtu lůžek) = v některé z ložnic je palanda
* (hvězdička u typologie) = klimatizace

 

CENA ZAHRNUJE:  ubytování v pokojích se sociálním zařízením, balkon dle konkrétního apartmanu, bazén (u kapacit s bazénem), plážový servis (u objektů označených "1" v tabulce - ve sloupci plážový servis), parking (dle konkrétního apartmanu), česky hovořící delegát, další vybavení viz text výše
CENA NEZAHRNUJE: stravu, ložní a koupelnové prádlo, finální úklid, pojištění, dopravu, plážový servis (u objektů označených "-" v tabulce - ve sloupci „plážový servis“, avšak plážový servis si lze dokoupit - pouze v Bibione Pineda je cena na dotaz), případná turistická daň.

[ zpět ]

 

Partneři: