Fotogalerie - Villaggio DELLE MEDUSE

Bibione Lido dei Pini - VENETO

villaggio DELLE MEDUSE tvoří 8 čtyřapartmánových vilek, které leží mezi uličkami Via Capricorno Est a Via Procione, ve velmi klidném prostředí plné zeleně a cca 300 m od pláže. Villaggio DELLE MEDUSE je v rozumné dostupné pěší vzdálenosti (cca 350-450 m) k psí pláži Pluto a k divoké volné pláži.

Byty typu C-6 sed nachází v přízemí a byty typu C-5 v 1. patře. Všechny byty jsou vybavené klimatizací, TV, trezorem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, terasou s krbem a vlastní předzahrádkou a kryté parkovacím místem. v 1. patře a mají velký balkon s venkovním krbem.
TRILO 5 typ C-5
se nachází v 1.patře a má složení: 1 dvoulůžková ložnice, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky (palanda), sociální zařízení, kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládacím divanem, balkon, terasa, soukromá zahrada s krbem.
TRILO 5 typ C-6 se nachází v přízemí a má složení: 1 manželská ložnice, 1 dvoulůžková ložnice (bez paland), sociální zařízení, kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem, balkon, terasa, soukromá zahrada s krbem.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio DELLE MEDUSE - Bibione Lido dei Pini - VENETO

Villaggio DELLE MEDUSE - Bibione Lido dei Pini - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: