Residence MARINA GRANDE

Bibione Lido dei Pini - VENETO

čtyřpatrová residence MARINA GRANDE leží na rohu ulic Via Venera a Via Lira, nedaleko od obchodní třídy a přímo u pláže (cca 30 m) od pláže. Je vybavena parkovacím stáním, společnou zahradou a 2 výtahy.

Nabízíme byty velikosti Mono 2-3, Bilo 4-5 a Trilo 5-7 a Quadrilo 8. Všechny byty (mimo typy B-4, B-5 a C-6) mají klimatizaci, trezor (mimo C-5), mikrovlnnou troubu a balkon / terasa s bočním výhledem na moře (byt C1-6 a D-8 směrovaný na jih – na moře).
Byty MONO 2-3 typ A-2 a A-3 má složení: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem a u typu A-3 navíc samostatným divanem.
Byty BILO 4-5 typy B-4, B-5, B1-5 a B2-5: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem a manželská ložnice (typ B-5 navíc třetí lůžko v ložnici). Typy B1-5 jsou mezonetové – dvoupodlažní byty.
Byt TRILO 5 typ C-5 má složení 1 ložnice s manželskou postelí, 1 třílůžková ložnice (palanda + samostatné lůžko), obývací pokoj s kuchyňským koutem. Byt TRILO 5 typ C-5 má složení 1 ložnice s manželskou postelí, 1 dvoulůžková ložnice (bez paland), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 1-2 osoby.
TRILO 6 typ C-6 a C1-6 a má složení 1 ložnice s manželskou postelí, 1 dvoulůžková ložnice (bez paland), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 1-2 osoby.
Typ TRILO 7 typ C-7 a C1-7 má stejné složení jako typ C-6 a v jedné z ložnic má lůžko navíc.
QUADRILO 8 typ D-8 je mezonetový byt a má složení 2 ložnice s manželskou postelí, 1 dvoulůžková ložnice (bez paland), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 1-2 osoby.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence MARINA GRANDE - Bibione Lido dei Pini - VENETO

Residence MARINA GRANDE - Bibione Lido dei Pini - VENETO

Autobusová dopravaVhodné pro rodiny s dětmiCykolotrasyLázněDomácí zvířataMoře 50 mKlimatizaceGolf

Pláž, vzdálenost:

30 m, pláž jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře, organizovaná i volná, plážový servis zahrnutý v ceně pobytu

Vybavenost:

ubytování v bytech vybavených s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením (typy C1-7 a D-8 mají 2x sociální zařízení), klimatizace (mimo typy B-4, B-5 a C-6), TV-sat, mikrovlnná trouba, trezor (mimo C-5), pračka (pouze C-5), balkon nebo terasa (typ C1-6 a D-8 směrované na jih – na moře).

Stravování:

vlastní

Sport:

v letovisku tenisové kurty, minigolf, v blízkém Lignanu Aquapark a golf, na pláži beach volley, šlapadla, kanoe, windsurfing, jízda na kolech a kolečkových bruslích

Další zařízení a služby:

výtah (2x), vyhrazené parkovací stání, možnost zapůjčení dětského kočárku

Výlety:

Venezia busem a lodí, benátské ostrovy Murano, Burano a Torcello, Trieste a Aquilea, zámek Miramare a jeho zahrady, Verona, Padova, Castelmonte, Grado, výlet lodí po okolních lagunách, Caorle, Portogruaro, Aquasplash, Guliverlandia


Ceník ubytování - Residence MARINA GRANDE

Ceník - Residence MARINA GRANDE - Bibione Lido dei Pini - VENETO

PRO KOMPLETNÍ A ČITELNÝ NÁHLED KLIKNĚTE NA CENÍK• (tečka u počtu lůžek) = v některé z ložnic je palanda
* (hvězdička u typologie) = klimatizace

 

CENA ZAHRNUJE:  ubytování v pokojích se sociálním zařízením, balkon dle konkrétního apartmanu, bazén (u kapacit s bazénem), plážový servis (u objektů označených "1" v tabulce - ve sloupci plážový servis), parking (dle konkrétního apartmanu), česky hovořící delegát, další vybavení viz text výše
CENA NEZAHRNUJE: stravu, ložní a koupelnové prádlo, finální úklid, pojištění, dopravu, plážový servis (u objektů označených "-" v tabulce - ve sloupci „plážový servis“, avšak plážový servis si lze dokoupit za cenu 1.800,- Kč), případná turistická daň.

[ zpět ]

 

Partneři: