Fotogalerie - Residence MARINA GRANDE

Bibione Lido dei Pini - VENETO

čtyřpatrová residence MARINA GRANDE leží na rohu ulic Via Venera a Via Lira, nedaleko od obchodní třídy a přímo u pláže (cca 30 m) od pláže. Je vybavena parkovacím stáním, společnou zahradou a 2 výtahy.

Nabízíme byty velikosti Mono 2-3, Bilo 4-5 a Trilo 5-7 a Quadrilo 8. Všechny byty (mimo typy B-4, B-5 a C-6) mají klimatizaci, trezor (mimo C-5), mikrovlnnou troubu a balkon / terasa s bočním výhledem na moře (byt C1-6 a D-8 směrovaný na jih – na moře).
Byty MONO 2-3 typ A-2 a A-3 má složení: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem a u typu A-3 navíc samostatným divanem.
Byty BILO 4-5 typy B-4, B-5, B1-5 a B2-5: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem a manželská ložnice (typ B-5 navíc třetí lůžko v ložnici). Typy B1-5 jsou mezonetové – dvoupodlažní byty.
Byt TRILO 5 typ C-5 má složení 1 ložnice s manželskou postelí, 1 třílůžková ložnice (palanda + samostatné lůžko), obývací pokoj s kuchyňským koutem. Byt TRILO 5 typ C-5 má složení 1 ložnice s manželskou postelí, 1 dvoulůžková ložnice (bez paland), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 1-2 osoby.
TRILO 6 typ C-6 a C1-6 a má složení 1 ložnice s manželskou postelí, 1 dvoulůžková ložnice (bez paland), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 1-2 osoby.
Typ TRILO 7 typ C-7 a C1-7 má stejné složení jako typ C-6 a v jedné z ložnic má lůžko navíc.
QUADRILO 8 typ D-8 je mezonetový byt a má složení 2 ložnice s manželskou postelí, 1 dvoulůžková ložnice (bez paland), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 1-2 osoby.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence MARINA GRANDE - Bibione Lido dei Pini - VENETO

Residence MARINA GRANDE - Bibione Lido dei Pini - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: