Fotogalerie - Residence / villaggio LA QUERCIA

Caorle Altanea

Residenční a vilový komplex (vybudovaný v roce 2004) leží nedaleko 18 jamkového golfového hřiště. Je tvořen dvoupodlažními vilkami a třípodlažní residencí. Residenční komplex ve tvaru H, kde v centrální části se nachází obchodní centrum a nad ním je velká terasa s bazénem. Části boční jsou residenční; jižní residenční část typu řadových vilek do tvaru „U" sestává ze 32 dvoupodlažních apartmánů (označení „V") kolem prostoru s parkovou úpravou, severní residenční část, také do tvaru „U", sestává z 24 dvoupodlažních apartmánů (označení „V") typu řadových vilek a třípodlažní residence se 13 jednopodlažními apartmány (označení „R"). Od pláže je vzdálen 600 m a pro pohodlí turistů je zdarma k dispozici lokální vláček svážející turisty na pláž a zpět k residenci. Resd LA QUERCIA nabízí byty ve velikosti Bilo 5 a Trilo 6-7. Byty s označením (R) - Residence se nacházejí v patře třípodlažní residenci a všechny mají balkon. Byty s označením (V) – vila jsou dvoupodlažní s vnitřním schodištěm a každý byt typu „V-vila" má tedy jak vlastní předzahrádku, tak i balkon.

BILO 5 V - 45 m2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, terasa a předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení se sprchou, balkon.

TRILO 7 V - 55 m2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, terasa a předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, balkon.

TRILO 7 R - 60 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, terasa nebo balkon.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence / villaggio LA QUERCIA - Caorle Altanea

Residence / villaggio LA QUERCIA - Caorle Altanea

[ zpět ]

 

Partneři: