Fotogalerie - Villaggio AZZURRO

Bibione Spiaggia - VENETO

villaggio AZZURRO je velký vilový uzavřený komplex mnoha menších řadových vilek, které leží mezi ulicemi Via Brenta, Via Cormor, Via Livenza a Orsa Maggiore. Leží ve velmi klidném prostředí plné zeleně a cca 500-800 m od pláže. Od villaggia AZZURRO je nedaleko (cca 250-400 m) obchodní třída a večerní pěší zóna. V ceně pobytu je též rozvoz a svoz na pláž a větší vzdálenost od pláže je tedy klientům kompenzována touto skvělou službou, která tak villaggio AZZURRO dostává do souboru ubytovacích kapacit nacházejících se „jen pár kroků" od pláže... Villaggio je tvořeno mnoha vilkami, které mají k dispozici velkou zahradu s 2 bazény a vždy s oddělenou částí dětského bazénku. K dispozici je též dětské hřiště. Nabízíme byty velikosti BILO 4/5, TRILO 6/7 a QAUDRILO 8. Některé byty jsou mezonetové (dvoupodlažní s vnitřním schodištěm) a ostatní jsou jednopodlažní, kdy se nachází v přízemí s předzahrádkou nebo v 1. patře s balkonem a každý má k dispozici parkovací stání. Většina bytů je vybavena TV, klimatizací, mikrovlnnou troubou, trezorem a venkovním krbem. Všechny byty mají plně vybavenou kuchyňský kout a sociální zařízení.

Složení bytů BILO 4/5 obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem, dvou nebo třílůžková ložnice (manželské lůžko a případně samostatné lůžko).
TRILO 6/7: obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky (bez paland) byt TRILO 7: stejné složení, jen v jedné z ložnic je třetí lůžko.
QUADRILO 8:
obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se 2 samostatnými lůžky (z nichž druhá má někdy palandu).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio AZZURRO - Bibione  Spiaggia - VENETO

Villaggio AZZURRO - Bibione Spiaggia - VENETO

  • bilo 5

    bilo 5

  • quadrilo 8

    quadrilo 8

  • trilo 6

    trilo 6

[ zpět ]

 

Partneři: