Fotogalerie - Villaggio ACERI

Bibione Spiaggia - VENETO

villaggio ACERI leží v ulici Via Egeria, ve velmi klidném prostředí plné zeleně a cca 1.200 m od pláže. Villaggio ACERI nedaleko (cca 350 m) je obchodní třída a večerní pěší zóna. V ceně pobytu je též rozvoz a svoz na pláž a větší vzdálenost od pláže je tedy klientům kompenzována touto skvělou službou, která tak villaggio ACERI dostává do souboru ubytovacích kapacit nacházejících se „jen pár kroků" od pláže... Villaggio je tvořeno řadovými vilkami, které obklopují velkou zahradu s bazénem a s oddělenou částí dětského bazénku. K dispozici je též dětské hřiště. Nabízíme byty velikosti BILO 5 a TRILO 6. Byty jsou mezonetové (dvoupodlažní s vnitřním schodištěm) nebo jednopodlažní, které se se nachází v přízemí nebo v 1. patře a každý má k dispozici parkovací stání. Každý byt je vybaven TV-sat, klimatizací, mikrovlnnou troubou, trezorem. Všechny byty mají plně vybavenou kuchyňský kout a sociální zařízení.

Složení bytů TRILO 6 typ C-6: přízemí nebo patro nebo dvoupodlažní byt, vždy balkon nebo terasa s předzahrádkou nebo obojí. Obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky (bez paland)
BILO 5 typ B-5 přízemí nebo v 1. patře, vždy balkon nebo terasa s předzahrádkou. Obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. třílůžková ložnice (manželské lůžko + samostatné lůžko (bez paland).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio ACERI - Bibione  Spiaggia - VENETO

Villaggio ACERI - Bibione Spiaggia - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: