Fotogalerie - Residence DELLE TERME

Bibione Spiaggia - VENETO

residenční komplex DELLE TERME je v přímém sousedství lázeňského komplexu, odděluje je jen krásný park plný vzrostlé zeleně a pinií. Nachází se nedaleko (100 m) od pláže a cyklistezky, v sevření ulic Via delle Colonie a Viale Corso Europa. Residence se nachází v klidném prostředí, ale k k nejbližší obchodům a k obchodní třídě a večerní pěší zóně je to v krátké a pohodlné pěší vzdálenosti. a 200 m. Residence tvoří několik šestipatrových budov. Residence DELLE TERME má k dispozici bazén pro dospělé a 2 menší dětské bazény, 2 solární terasy a parkovací nebo garážová stání. Nabízíme byty všech velikostí kromě typologie mono/studio: BILO 4/5, TRILO 6/7. QUADRILO 8. Všechny byty jsou vybavené TV, klimatizací, trezorem, kávovarem a některé byty mají ve vybavenosti mikrovlnnou troubu, pračku a myčku. Všechny apartmány jsou nově vybavené a mají k dispozici balkon nebo terasu.

Byty BILO 4/5: obytná kuchyň s rozkládacím jedno či dvoudivanem, manželská ložnice, byt BILO 5 má třetí lůžko v manželské ložnici.
Byty TRILO C5/7: podle počtu lůžek obytná kuchyň s rozkládacím jedno-dvoudivanem, dvou-třílůžková ložnice (manželské lůžko a případně samostatné lůžko), dvou-třílůžková ložnice (někdy palanda a případně samostatné lůžko).
QUADRILO D8: obytná kuchyň s rozkládacím jedno-divanem, třílůžková ložnice (manželské lůžko a samostatné lůžko), 2x dvoulůžková ložnice (bez paland).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence DELLE TERME - Bibione  Spiaggia - VENETO

Residence DELLE TERME - Bibione Spiaggia - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: