Fotogalerie - Villaggio LEOPARDI

Bibione Lido del Sole - VENETO

villaggio LEOPARDI je oplocený areál, který leží cca 450 m od pláže, v ulici Via delle Nazioni (naproti křížení s ulicí Via della Serenissima). Umístění bytů villaggia zaručuje klid. V ceně pobytu je též rozvoz a svoz na pláž a větší vzdálenost od pláže je tedy klientům kompenzována touto skvělou službou, která tak villaggio LEOPARDI dostává do souboru ubytovacích kapacit nacházejících se „jen pár kroků" od pláže... Villaggio LEOPARDI je tvořeno řadovými vilkami, které mezi sebe uzavírají bazénem a s oddělenou částí dětského bazénku.

Nabízíme byty velikosti BILO 5, TRILO 6 a QUADRILO 8. Byty se nachází v přízemí nebo v 1. patře a každý má k dispozici balkon nebo předzahrádku. Byty Quadrilo jsou mezonetové. Každý byt má parkovací stání a je vybaven TV-sat, klimatizací, venkovním krbem, pračkou (na dotaz), WiFi za příplatek. Všechny byty mají plně vybavenou kuchyňský kout a sociální zařízení, některé byty Trilo a Quadrilo 2x sociální zařízení.

Složení bytů

BILO 5: přízemí nebo 1. patro vždy balkon nebo terasa s předzahrádkou, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. třílůžková ložnice (manželské a samostatné lůžko).
TRILO 6: přízemí nebo 1. patro vždy balkon nebo terasa s předzahrádkou, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. 2 dvoulůžkové ložnice (většinou 1 manželská a většinou bez paland).
QUADRILO 8: mezonetový byt s vnitřním schodištěm, balkon a terasa s předzahrádkou, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. 2 dvoulůžkové ložnice (1 manželská a druhá bez paland), třílůžková ložnice (bez paland).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio LEOPARDI - Bibione  Lido del Sole - VENETO

Villaggio LEOPARDI - Bibione Lido del Sole - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: