Fotogalerie - Residence LANDORA

Bibione Lido dei Pini - VENETO

čtyřpatrová residence LANDORA leží v ulici Via Procione, ve velmi klidném prostředí plné zeleně a v první linii budov u pláže. Nachází se též nejblíže krásné volné pláži a psí pláži Pluto (cca 150 m). Rodiny s dětmi ocení, že je vstup na pláž bez nutného přecházení silnice. Mezi residencí a pláží je rozlehlý park a cyklostezka. Je vybavena parkovacím stáním (většina míst kryté – garáže) a výtahem. Nabízíme byty velikosti Mono 4, Bilo 4-5 a Trilo 5-7. Některé byty jsou klimatizované. Všechny byty jsou vybavené balkony (některé byty i s bočním výhledem na moře), byty v přízemí mají vydlážděnou předzahrádku. Všechny byty mají vlastní sociální zařízení a plně vybavenou kuchyňský kout.

Složení bytů:
byt MONO 4 má složení: obytná kuchyň s dvěma rozkládacími dvoudivany.
Byt BILO 4: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem a manželská ložnice. Některé byty Bilo 4 jsou mezonetové v podkroví a některé byty v přízemí s vydlážděnou předzahrádkou. Byt BILO 5: mají třílůžkovou ložnici (manželské a samostatné lůžko) a 2 přistýlky v obytné kuchyni.
Byt TRILO 5-6 má složení 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky (někdy palanda), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 1-2 osoby.
Byt TRILO 6-7
má složení 1 ložnice s manželskou postelí, 1 třílůžkovou ložnice (1 samostatné lůžko a palanda), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 2 osoby.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence LANDORA - Bibione Lido dei Pini - VENETO

Residence LANDORA - Bibione Lido dei Pini - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: