Fotogalerie - Residence LE ALTANE

Bibione Bosco Canoro - VENETO

nová moderní residence LE ALTANE se nachází přímo u pláže, ve velmi klidné poloze na konci ulice Via Giacomo Puccini směrem k ulici Via Bosco Canoro. Od pláže jej dělí pouze pás zeleně a pinií a cyklostezka. Rodiny s dětmi ocení, že příchod k pláži je ve stínu stromů, bez přecházení ulice a že se jedná o naprosto ojediněle klidné místo pobytu a navíc s velmi malým počtem plážových servisů na pláži. Výhodou je i možnost blízkých (cca 150-200 m) nákupů v sousední části Lido del Sole, se kterou je propojena příjezdovou ulicí Via Giacomo Puccini. Díky tomuto pohodlnému spojení si dojdete procházkou k blízkým obchodům všeho druhu, supermarketu, restauracím, barům a pizzeriiím. Residence je vybavena výtahem, parkovacími místy, zahradou a dále je k dispozici bazén s odděleným dětským bazénkem. Nabízíme byty ve velikosti BILO 4/5, TRILO 6/7. Byty s označením B1, B2, C1, C3 a C7 se nachází v přízemí a mají terasu s předzahrádkou. Ostatní byty se nachází v patře a mají balkon. Všechny byty mají vlastní sociální zařízení a jsou vybavené TV, balkon/terasa, trezor, mikrovlnnou troubu, kávovar a klimatizaci (mimo typ B1).

Složení bytů:
BILO 4 typ B1-4 a B4: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželská ložnice.
BILO 5 typ B5: stejné složení jako B4, ale v manželské ložnici je třetí lůžko.
TRILO 6 typy C6, C1-6, C2, C3: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželská ložnice a dvoulůžková ložnice (bez paland).
TRILO 7 typ C7: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, manželská ložnice, třílůžková ložnice (palanda + samostatné lůžko).
TRILO 7 typ C1-7: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, třílůžková ložnice (manželské lůžko + samostatné lůžko), dvoulůžková ložnice (bez paland).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence LE ALTANE - Bibione  Bosco Canoro - VENETO

Residence LE ALTANE - Bibione Bosco Canoro - VENETO

[ zpět ]

 

Partneři: