Villaggio LEOPARDI

Bibione Lido del Sole - VENETO

villaggio LEOPARDI je oplocený areál, který leží cca 450 m od pláže, v ulici Via delle Nazioni (naproti křížení s ulicí Via della Serenissima). Umístění bytů villaggia zaručuje klid. V ceně pobytu je též rozvoz a svoz na pláž a větší vzdálenost od pláže je tedy klientům kompenzována touto skvělou službou, která tak villaggio LEOPARDI dostává do souboru ubytovacích kapacit nacházejících se „jen pár kroků" od pláže... Villaggio LEOPARDI je tvořeno řadovými vilkami, které mezi sebe uzavírají bazénem a s oddělenou částí dětského bazénku.

Nabízíme byty velikosti BILO 5, TRILO 6 a QUADRILO 8. Byty se nachází v přízemí nebo v 1. patře a každý má k dispozici balkon nebo předzahrádku. Byty Quadrilo jsou mezonetové. Každý byt má parkovací stání a je vybaven TV-sat, klimatizací, venkovním krbem, pračkou (na dotaz), WiFi za příplatek. Všechny byty mají plně vybavenou kuchyňský kout a sociální zařízení, některé byty Trilo a Quadrilo 2x sociální zařízení.

Složení bytů

BILO 5: přízemí nebo 1. patro vždy balkon nebo terasa s předzahrádkou, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. třílůžková ložnice (manželské a samostatné lůžko).
TRILO 6: přízemí nebo 1. patro vždy balkon nebo terasa s předzahrádkou, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. 2 dvoulůžkové ložnice (většinou 1 manželská a většinou bez paland).
QUADRILO 8: mezonetový byt s vnitřním schodištěm, balkon a terasa s předzahrádkou, obývací pokoj s rozkládacím dvoudivanem. 2 dvoulůžkové ložnice (1 manželská a druhá bez paland), třílůžková ložnice (bez paland).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio LEOPARDI - Bibione  Lido del Sole - VENETO

Villaggio LEOPARDI - Bibione Lido del Sole - VENETO

Autobusová dopravaVhodné pro rodiny s dětmiCykolotrasyLázněDomácí zvířataKlimatizaceBazénGolfWiFi

Pláž, vzdálenost:

450 m, pláž jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře, organizovaná i volná, plážový servis zahrnutý v ceně pobytu. V ceně pobytu je též svoz na pláž, který je zajišťován zdarma (v pravidelných 30 minutových intervalech od cca 8:00 – 19:30 hod) plážovým kyvadlovým shuttle kyvadlovým busem. Zastávka plážového shuttle busu se nachází v blízkosti villaggia. Větší vzdálenost od pláže je tedy klientům kompenzována touto skvělou službou, která tak villaggio LEOPARDI dostává do souboru ubytovacích kapacit nacházejících se „jen pár kroků" od pláže...

Vybavenost:

ubytování v bytech vybavených s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, TV-sat, klimatizace, trezor, mikrovlnná trouba (na dotaz), WiFi za příplatek, balkon či předzahrádka a terasa vybavená zahradním nábytkem, byty v přízemí i v 1. patře s venkovním krbem, pračka (Quadrilo 8, ostatní na dotaz)

Stravování:

vlastní

Sport:

bazén s oddělenou dětskou částí, v letovisku tenisové kurty, minigolf, v blízkém Lignanu Aquapark a golf, na pláži beach volley, šlapadla, kanoe, windsurfing, jízda na kolech a kolečkových bruslích

Další zařízení a služby:

kryté parkovací stání, možnost zapůjčení dětského kočárku

Výlety:

Venezia busem a lodí, benátské ostrovy Murano, Burano a Torcello, Trieste a Aquilea, zámek Miramare a jeho zahrady, Verona, Padova, Castelmonte, Grado, výlet lodí po okolních lagunách, Caorle, Portogruaro, Aquasplash, Guliverlandia


Ceník ubytování - Villaggio LEOPARDI

Ceník - Villaggio LEOPARDI - Bibione  Lido del Sole - VENETO

PRO KOMPLETNÍ A ČITELNÝ NÁHLED KLIKNĚTE NA CENÍK• (tečka u počtu lůžek) = v některé z ložnic je palanda
* (hvězdička u typologie) = klimatizace

 

CENA ZAHRNUJE:  ubytování v pokojích se sociálním zařízením, balkon dle konkrétního apartmanu, bazén (u kapacit s bazénem), plážový servis (u objektů označených "1" v tabulce - ve sloupci plážový servis), parking (dle konkrétního apartmanu), česky hovořící delegát, další vybavení viz text výše
CENA NEZAHRNUJE: stravu, ložní a koupelnové prádlo, finální úklid, pojištění, dopravu, plážový servis (u objektů označených "-" v tabulce - ve sloupci „plážový servis“, avšak plážový servis si lze dokoupit za cenu 1.800,- Kč), případná turistická daň.

[ zpět ]

 

Partneři: