Residence SA FIORIDA

La Ciaccia - SARDEGNA

vilky samostatné, řadové, dvoupodlažní a residence se nacházejí v La Ciacce na příjezdu v centrální části tohoto malinkatého městečka. Je tvořeno dvěma většími soubory vilek nazvaném Sa Fiorida. Vilky Sa Fiorida mají krásně, zajímavě a individuálně řešené interiery krásným rustikálním nábytkem a jsou vždy vybaveny samostatným krbem. Zvláštností je, že každý komín je jedinečný a majitel tím chtěl vyzdvihnout architektonickou jedinečnost každého bytu – každé volky. Snažil se též, aby vilky byly na sobě co nejvíce nezávislé a aby každá z nich měla pokud možno co nejvíce „neuniformní“. Mnoho z nich má vlastní sluneční terasu na střeše s výhledem na moře. Skoro všechny mají vlastní zahradu s balkonem či verandou vybavenou zahradním nábytkem. Byty umístěné v 1. patře mají balkon, byty v přízemí verandu. Nabízíme byty ve všech velikostech od bilo, trilo, quadrilo pro 3-8 osob.

Byt Sa Fiorida typ A – bilo 3 (manželská ložnice + obytná kuchyň s divanem + soc. zař.) byt Sa Fiorida typ Alice Bilo 3 (stejný jako bilo 3 standard, ale navíc TV, výhled na moře, topení).

Byt Sa Fiorida typ B – trilo 4 (manželská ložnice + ložnice s palandou + obytná kuchyň bez lůžka + soc. zař., topení).

Byt Sa Fiorida typ Marc – trilo 4 (stejný jako typ B standard, ale navíc: ve dvou patrech, druhá ložnice je manželská, 2 soc. zař., pračka, TV, výhled na moře).

Byt Sa Fiorida typ C – trilo 6 (manželská ložnice + velká ložnice se 4 lůžky - 2 palandy + obytná kuchyň bez lůžka + soc. zař., topení, TV, solarium s výhledem na moře).

Byt Sa Fiorida typ Gavino – trilo 6 (stejný jako typ C standard, ale navíc: ve dvou patrech, 2 soc. zař., pračka).

Byt Sa Fiorida typ C plus – trilo 6 (stejný jako typ C standard, ale navíc: druhá ložnice manželské lůžko + palanda a pračka).

Byt Sa Fiorida typ D – quadrilo 6 (2 manželské ložnice + ložnice s palandou + obytná kuchyň bez lůžka + soc. zař., topení, solarium s výhledem na moře).

Byt Sa Fiorida typ Valentina – quadrilo 6 (stejný jako typ D standard, ale navíc: ve dvou patrech, 2 soc. zař., pračka, TV).

Byt Sa Fiorida typ E – quadrilo 8 (2 manželské ložnice + velká ložnice s 4 lůžky – 2 palandy, + obytná kuchyň bez lůžka + 2 soc. zař., topení, solarium s výhledem na moře).

Byt Sa Fiorida typ Milli – penta 8 (ve dvou patrech, 2 manželské ložnice + 2 dvoulůžkové ložnice – z toho 1 s palandou + obytná kuchyň bez lůžka + 2 soc. zař., topení, TV, solarium s výhledem na moře).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence SA FIORIDA - La Ciaccia - SARDEGNA

Residence SA FIORIDA - La Ciaccia - SARDEGNA

Letecká dopravaVýhodná cenaVhodné pro rodiny s dětmiPotápěníV.I.P.CykolotrasyČisté mořeVolné plážePro invalidyDomácí zvířataKlimatizace

Pláž, vzdálenost:

200 - 400 m, písčitá, vstup do moře – „mramorové hladké dno“ bez ježků

Vybavenost:

ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí s odděleným mrazákem, vlastním sociálním zařízením, krb, balkon či terasa a vše co je uvedeno v popisu jednotlivých typologií

Stravování:

vlastní

Sport:

jízda na kanoích po řece Coghinas, jízda na koních, potápění, v nedaleké lokalitě Costa Paradiso se nachází potápěčská základna, odkud je možné vyjet člunem za krásami hlubin (až 30 různých ponorů), v některých termínech je zajišťována škola potápění ukončená zkouškou a získáním mezinárodního certifikátu, hřiště na minikopanou, tenisové kurty, bocce, dětský koutek

Další zařízení a služby:

recepce, parking, v blízkém okolí restaurace, bary, supermarket

Výlety:

Olbia, výlet kanoí po řece Coghinas, výlet lodí, stará obydlí zvaná „nuraghi“, Alghero, Castelsardo, Stintino, ostrovy Caprera a Maddalena, Nuoro


Ceník ubytování - Residence SA FIORIDA

Ceník - Residence SA FIORIDA - La Ciaccia - SARDEGNA

PRO KOMPLETNÍ A ČITELNÝ NÁHLED KLIKNĚTE NA CENÍKPro čitelný náhled - klikněte na ceník!

možné i krátkodobé pobyty (4-5 nocí) v termínech do 8.7. a od 2.9.


POVINNÉ PŘÍPLATKY:

  • za spotřeby plynu ve všech bytech 20 € / byt / týden
  • za finální úklid Sa Fiorida typ A, B a Alice, K, Kplus 55 € / byt
  • za finální úklid Sa Fiorida typ C a Marc, L, L plus 75 € / byt
  • za finální úklid Sa Fiorida typ D, E, Gavino, Valentina, Milli, M, M plus 90 € / byt

CENA ZAHRNUJE: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, animace, baby club, parking, další vybavení viz text v barevné části katalogu
CENA NEZAHRNUJE: stravu, ložní (13 € / osobu / výměnu) a koupelnové prádlo (5 € / osobu / výměnu), spotřeba plynu a finální úklid za povinný poplatek (viz povinné příplatky), klimatizace dle spotřeby, plážový servis, dopravu, úklid, pojištění, pronájem kol (se servisem), česky hovořícího delegáta, případná turistická daň (viz strana 2 v ceníku nebo všeob. podm. na webu), kauci 100 €

[ zpět ]

 

Partneři: