Fotogalerie - Residence SA FIORIDA

La Ciaccia - SARDEGNA

vilky samostatné, řadové, dvoupodlažní a residence se nacházejí v La Ciacce na příjezdu v centrální části tohoto malinkatého městečka. Je tvořeno dvěma většími soubory vilek nazvaném Sa Fiorida. Vilky Sa Fiorida mají krásně, zajímavě a individuálně řešené interiery krásným rustikálním nábytkem a jsou vždy vybaveny samostatným krbem. Zvláštností je, že každý komín je jedinečný a majitel tím chtěl vyzdvihnout architektonickou jedinečnost každého bytu – každé volky. Snažil se též, aby vilky byly na sobě co nejvíce nezávislé a aby každá z nich měla pokud možno co nejvíce „neuniformní“. Mnoho z nich má vlastní sluneční terasu na střeše s výhledem na moře. Skoro všechny mají vlastní zahradu s balkonem či verandou vybavenou zahradním nábytkem. Byty umístěné v 1. patře mají balkon, byty v přízemí verandu. Nabízíme byty ve všech velikostech od bilo, trilo, quadrilo pro 3-8 osob.

Byt Sa Fiorida typ A – bilo 3 (manželská ložnice + obytná kuchyň s divanem + soc. zař.) byt Sa Fiorida typ Alice Bilo 3 (stejný jako bilo 3 standard, ale navíc TV, výhled na moře, topení).

Byt Sa Fiorida typ B – trilo 4 (manželská ložnice + ložnice s palandou + obytná kuchyň bez lůžka + soc. zař., topení).

Byt Sa Fiorida typ Marc – trilo 4 (stejný jako typ B standard, ale navíc: ve dvou patrech, druhá ložnice je manželská, 2 soc. zař., pračka, TV, výhled na moře).

Byt Sa Fiorida typ C – trilo 6 (manželská ložnice + velká ložnice se 4 lůžky - 2 palandy + obytná kuchyň bez lůžka + soc. zař., topení, TV, solarium s výhledem na moře).

Byt Sa Fiorida typ Gavino – trilo 6 (stejný jako typ C standard, ale navíc: ve dvou patrech, 2 soc. zař., pračka).

Byt Sa Fiorida typ C plus – trilo 6 (stejný jako typ C standard, ale navíc: druhá ložnice manželské lůžko + palanda a pračka).

Byt Sa Fiorida typ D – quadrilo 6 (2 manželské ložnice + ložnice s palandou + obytná kuchyň bez lůžka + soc. zař., topení, solarium s výhledem na moře).

Byt Sa Fiorida typ Valentina – quadrilo 6 (stejný jako typ D standard, ale navíc: ve dvou patrech, 2 soc. zař., pračka, TV).

Byt Sa Fiorida typ E – quadrilo 8 (2 manželské ložnice + velká ložnice s 4 lůžky – 2 palandy, + obytná kuchyň bez lůžka + 2 soc. zař., topení, solarium s výhledem na moře).

Byt Sa Fiorida typ Milli – penta 8 (ve dvou patrech, 2 manželské ložnice + 2 dvoulůžkové ložnice – z toho 1 s palandou + obytná kuchyň bez lůžka + 2 soc. zař., topení, TV, solarium s výhledem na moře).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence SA FIORIDA - La Ciaccia - SARDEGNA

Residence SA FIORIDA - La Ciaccia - SARDEGNA

[ zpět ]

 

Partneři: