Residence / villaggio COSTA REAL

Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

Tento prázdninový komplex se rozkládá cca 800 m od nejbližší krásné pláže Baia di Groticelle, která je přímo u výběžku Capo Vaticano. Na tuto pláž je zajištěn odvoz zdarma. Pláže je tedy obklopená také skalnatými útesy, které jsou typické pro oblast Capo Vaticano. Nejbližší městečko je 2 km vzdálené Ricadi. Leží pouhých 7 km od malebného městečka Tropea, které určitě neopomeňte také navštívit. Je to vhodné místo pro rodiny s dětmi, ve vybavenosti je bazén pro dospělé a děti se slunečníky a lehátky, recepce, WiFi, barbecue, v červenci a v srpnu animační a zábavní program, fitness, stolní tenis, TV sál a další. Nedaleko (cca 50 m se nachází market a půjčovna aut a motorek (cca 300m). Villaggio Costa Real, které je obklopené zahradou se subtropickou vegetací nabízí výhled až na Sicílii a Liparské ostrovy. Nabízí komfortní apartmany v nevysokých budovách a ve vilkách. Každý byt má terasu nebo verandu se zahradním nábytkem a některé i s kuchyňským koutem.
Nabízíme byty ve velikosti
BILO 4 - typ A
, se složením manželská ložnice a obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, nebo obývací místnost s kuchyňským koutem a 1 lůžkem.
TRILO 4-typ B, se složením 2x manželská ložnice,
TRILO 4-typ C,
se složením 2x manželská ložnice, obytná místnost s kuchyňským koutem,
TRILO 6-typ D, se složením 2x manželská ložnice, obytná místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkem
QUADRILO 8-typ E, se složením 3x manželská ložnice, obytná místnost s kuchyňským koutem, má 2 sociální zařízení.
Při včasné objednávce významné slevy.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence / villaggio COSTA REAL - Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

Residence / villaggio COSTA REAL - Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

Autobusová dopravaPotápěníČisté mořeŽelezniceKlimatizaceBazénAnimaceWiFi

Pláž, vzdálenost:

800 m, písčitá s útesy, volná i organizovaná se slunečníky a lehátky, odvoz zdarma

Vybavenost:

ubytování v komfortně vybavených v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, byty mají terasu nebo verandu, možnost klimatizace za příplatek, některé byty mají kuchyňskou linku na terase, byt typu E – Quadrilo má 2 sociální zařízení

Stravování:

vlastní, restaurace se zvýhodněnými cenami je vzdálena 140 m

Sport:

2 bazény pro dospělé a děti se slunečníky a lehátky, možnost potápění, pronájem vodních plavidel, stolní tenis, fitness, lukostřelba, v červenci a v srpnu animační a zábavní program, tenisový kurt (1,5 km), minifotbal (1,5 km)

Další zařízení a služby:

recepce, parkoviště, bar, internet WiFi, amfiteátr, hydromasáž, prádelna, barbecue, TV sál, market (cca 50 m), půjčovna aut a motorek (cca 300m), odvoz z/do Ricadi k železniční stanici, celodenní výlety lodí na Liparské ostrovy a atraktivní noční výlet k soptícímu vulkánu Stromboli, restaurace pizzeria (140 m)

Výlety:

Locri, Gerace, Stilo, Pizzo, Tropea a Capo Vaticano, Liparské ostrovy, Scilla, Reggio Calabria, Sicílie, Taormina


Ceník ubytování - Residence / villaggio COSTA REAL

Ceník - Residence / villaggio COSTA REAL - Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

POZOR - ceny pohyblivé dle obsazenosti. Villaggio i hotel již nemá pevný ceník, ale dynamický, který reaguje na obsazenost a příslušně ceny podle stavu snižuje a zvyšuje. Ceny v tabulce jsou proto orientační.

Poznámka: uvedené first minute ceny jsou platné pouze do 30.3., po tomto datu budou ceny zvýšené o 10-28% !!

CENA ZAHRNUE: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, všechny spotřeby, parking, finální úklid, bazén, plážový servis (se zajištěnou dopravou na pláž a zpět), tenisový kurt, minifotbal. hřiště, animace a miniclub (1.7.-31.8.) a další vybavení viz text v barevné části katalogu
CENA NEZAHRNUE: dopravu, stravu, ložní a koupelnové prádlo, česky hovočícího delegáta, pojištění, případná turistická daň (viz strana 2 v ceníku nebo všeob. podm. na webu), kauci 150 €

[ zpět ]

 

Partneři: