Residence TORRE RUFA ROBINSON

Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

Moderní prázdninový komplex rozkládající se přímo u písčité pláže Torre Ruffa, obklopené skalnatými útesy, které jsou typické pro oblast Capo Vaticano. Pouhých 7 km odtud leží malebné městečko Tropea, které doporučujeme navštívit. Objekt zaujímá plochu o rozloze 45 ha. Je rozdělen na rezidenci, nacházející se 200 m od moře, a na hotelovou část, ve které jsou umístěny hotelové pokoje a apartmány typu B. Ve villaggiu je k dispozici bazén pro dospělé a pro děti, recepce, restaurace a bar s terasou u pláže, market, dětský koutek, internet point, tenisový kurt a hřiště pro minifotbal. Hosté mají možnost přikoupit si stravování v hotelové restauraci. Nabízíme byty ve velikosti Bilo a Trilo.


Byt pro 2-5 osoby (Bilo A): Celkem 40 apartmánů je umístěno v třípodlažní budově, 200 m od pláže. Skládají se z obývacího pokoje a kuchyňského koutu, které jsou stěnou odděleny od místnosti se 2 lůžky. Dále je zde ložnice s manželským lůžkem, 2 balkony s výhledem na moře a vlastní příslušenství. Možnost 5. lůžka zdarma.
Byt pro 2-4 osoby (Bilo B): Jsou umístěny ve dvoupodlažních řadových vilkách v hlavní části komplexu, 100 m od pláže. Skládají se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice s manželským a samostatným lůžkem. Mají televizi se satelitním vysíláním, trezor, fén, vlastní příslušenství a terasu nebo verandu se zahradním nábytkem. Možnost 4. lůžka zdarma.
Byt pro 4-5 osob (trilo B): Jsou umístěny ve dvoupodlažních řadových vilkách v hlavní části komplexu, 100 m od pláže. Skládají se z ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkového pokoje, kuchyňky a koupelny. Mají verandu se zahradním nábytkem. Možnost 5. lůžka zdarma.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence TORRE RUFA ROBINSON - Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

Residence TORRE RUFA ROBINSON - Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

Autobusová dopravaVhodné pro rodiny s dětmiPotápěníČisté mořePro invalidyMoře 50 mKlimatizaceBazénAnimaceWiFi

Pláž, vzdálenost:

30 - 200 m, písčitá s útesy, volná i organizovaná se slunečníky a lehátky

Vybavenost:

ubytování v řadových domcích v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, byty mají terasu se zahradním nábytkem, některé byty TV a trezor (na dotaz)

Stravování:

vlastní, možnost dokoupení polopenze

Sport:

bazén pro dospělé a děti se slunečníky a lehátky, animace, možnost potápění, pronájem vodních plavidel, tenisový kurt, hřiště na minifotbal

Další zařízení a služby:

recepce, úschovna cenných předmětů, parkoviště, restaurace, bar, dětský koutek, internet point, pianobar, TV sál

Výlety:

Locri, Gerace, Stilo, Pizzo, Tropea a Capo Vaticano, Liparské ostrovy, Scilla, Reggio Calabria, Sicílie, Taormina


Ceník ubytování - Residence TORRE RUFA ROBINSON

Ceník - Residence TORRE RUFA ROBINSON - Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

POZOR - ceny pohyblivé dle obsazenosti. Villaggio i hotel již nemá pevný ceník, ale dynamický, který reaguje na obsazenost a příslušně ceny podle stavu snižuje a zvyšuje. Ceny v tabulce jsou proto orientační.

CENA ZAHRNUJE: ubytování v pokojích se sociálním zařízením, všechny spotřeby, stravu formou polopenze včetně nápojů, parking, koupelnové a ložní  prádlo, denní úklid, finální úklid, klimatizaci, trezor (na dotaz), bazén se slunečníky a lehátky, plážový servis, animace (cca 14.6.-7.9.), tenisový kurt a multifunkční hřiště a další vybavení viz text v barevné části katalogu, odvoz zdarma z vlakového nádraží v Ricadi                                     
CENA NEZAHRNUJE: dopravu, pojištění, česky hovořícího delegáta, případná turistická daň (viz strana 2 v ceníku nebo všeob. podm. na webu), kauci 50 €

SLEVA:

  • děti do 14 let ZDARMA na 3. lůžku se dvěma dospělými na pokoji
  • děti do 14 let 50% na 4. lůžku se dvěma dospělými na pokoji
  • 3. a 4. lůžko dospělí nad 14 let 30 %

[ zpět ]

 

Partneři: