Hotel PRINCIPE***

Sanremo - LIGURIA

hotel PRINCIPE se nachází v klidné rezidenční části letoviska Sanremo. Na dosah je i centrum města Sanremo (200 m). Nedaleko jsou i obchody všeho druhu a restaurací. Hotel nabízí standardní pokoje s balkonem nebo bez balkonu. Ve vybavenosti hotelu je bazén, sluneční terasa a stolní tenis.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Hotel PRINCIPE*** - Sanremo - LIGURIA

Hotel PRINCIPE*** - Sanremo - LIGURIA

Vhodné pro rodiny s dětmiČisté mořeDítě ZDARMADomácí zvířataKlimatizaceBazénGolfWiFi

Pláž, vzdálenost:

300 m, písčitá až hrubopísčitá, s pozvolným sestupem do moře , volná i organizovaná se slunečníky a lehátky

Vybavenost:

ubytování v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, telefon, TV, fén, klimatizace (za poplatek), trezor, minibar, balkon (jen omezený počet pokojů)

Stravování:

polopenze, plná penze, salátový bufet (červenec – srpen), výběr ze 3 menu (servírované), nápoje za poplatek, snídaně formou bufet včetně nápojů

Sport:

bazén (50 m2 v provozu cca duben-říjen), na pláži další vodní sporty

Další zařízení a služby:

recepce, bar, restaurace, WiFi, výtah, zahrada, parkoviště (počet míst omezen), společenská místnost s TV

Výlety:

vyhlášený aquapark v nedalekém městečku Ceriale, výlet lodí podél pobřeží, vzdálenější Genova a její Aquarium, výlet k pobřeží Cinqueterre, či vzdálenější města a jejich pamětihodnosti - Milano, Torino, Savona, San Remo, Portofino. Francouzská riviera je snadno dostupná po dálnici a tak navštivte i Monacké knížectví, které je sevřeno v blízkosti italsko - francouzských hranic.


Ceník ubytování - Hotel PRINCIPE***

Ceník - Hotel PRINCIPE*** - Sanremo - LIGURIA

SLEVY:

  • děti: do 6,99 let ZDARMA, 7-12,99 let s 2 dospělými na pokoji 50 %
  • dospělí od 13 let s 2 dospělými na pokoji 30 %

PŘÍPLATKY:

  • plná penze  10,5 € na osobu / den

CENA ZAHRNUJE:  ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, stravu formou polopenze (snídaně formou bufet), ložní a koupelnové prádlo, denní úklid, všechny spotřeby, WiFi, parking (počet míst omezen), bazén, další vybavení viz text v barevné části katalogu   
CENA NEZAHRNUJE: nápoje, dopravu, pojištění, klimatizace (10 €/ den), plážový servis, česky hovořícího delegáta, případná turistická daň (viz strana 3 v ceníku nebo všeob. podm. na webu)   

[ zpět ]

 

Partneři: