Fotogalerie - Residence AIRONE

Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

nová menší moderní residence, vhodná pro rodiny s dětmi, se nachází 250 m od pláže a jen pár minut chůze od centra Lignano Sabbiadoro. V blízké residenci ANTARES je klientům k dispozici bazén, dětský koutek. Nabízíme moderně vybavené byty (trezor, mikrovlnná trouba) velikosti Bilo a Trilo. Jsou k dispozici i bezbariérové byty. Složení bytů:
byt BILO 4 se skládá z ložnice s manželskou postelí, prostornou obytnou místnosti s kuchyňským koutem, terasou vybavenou zahradním nábytkem. 
byt TRILO 5
se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a další dvoulůžkové ložnice (zřídka palanda), 1 sociální zařízení.
byt TRILO 6 se skládá z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůlůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a další dvoulůžkové ložnice, 2x sociální zařízení. Byty s označením TRILO 5-S a TRILO 6-S se nacházejí ve 3. a 4. patře a mají krásnou velkou solární terasu, také vybavenou zahradní nábytkem. Do maximální obsazenosti se započítává i infant.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence AIRONE - Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

Residence AIRONE - Lignano - FRIULI - VENEZIA GIULIA

 • trilo ložnice

  trilo ložnice

 • plánek bilo

  plánek bilo

 • plánek se 2 soc zař. se solar terasou

  plánek se 2 soc zař. se solar terasou

 • plánek se 2 soc zař.

  plánek se 2 soc zař.

[ zpět ]

 

Partneři: