Fotogalerie - Villaggio PARCO DEL GARDA

Lago di Garda – Garda - LOMBARDIA

Villaggio PARCO DEL GARDA*** se nachází v ulici Via Guglielmo Marconi, cca 1 km od centra s obchody a 800 m od pláže. Villaggio se rozkládá na krásném panoramatickém místě s výhledem na jezero, v prostředí přírody obklopeném florou (olivovníky,vinice, zahrada). K vybavenosti villaggia patří recepce, Wi-Fi ve společných prostorách (za poplatek), bazén pro dospělé a dětský bazén, solární terasa, minimarket, restaurace (možnost dokoupení polopenze), pizzeria, bar, dětské hřiště, stolní tenis, tenisové kurty (za poplatek) a parkoviště. Všechny apartmány, bungalovy a vilky mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, trezor, topení (na vyžádání, za poplatek), mikrovlnnou troubu (mimo bilo), balkon nebo terasu, u bungalovů a vilek je navíc na terase venkovní krb.

Nabízíme byty typologie BILO 4 v jednopodlažní budově, dále byty TRILO 5 a QUADRILO 7 v bungalovech vilkách.
Byt BILO 4 (35 m2) se nachází v přízemí nebo 1. patře a mají složení: dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoudivanem.
Byt TRILO 5 (60 m2) se nachází v přízemím bungalovu a mají složení: dvoulůžková ložnice (manželské lůžko), dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím divanem.
Byt QUADRILO 7 (80 m2) se nachází v přízemím bungalovu a mají složení: dvoulůžková ložnice (manželské lůžko), dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím divanem.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio PARCO DEL GARDA - Lago di Garda – Garda - LOMBARDIA

Villaggio PARCO DEL GARDA - Lago di Garda – Garda - LOMBARDIA

[ zpět ]

 

Partneři: