Fotogalerie - Residence PRIVÁTNÍ APARTMANY MARE BLU

Isola Rossa - SARDEGNA

privátní apartmany se prodávají bez konkrétního upřesnění, bez přesného místa umístění. Apartmany jsou umístěné ve dvou až třípodlažních residencí a vilek v oblasti Isola Rossa. Apartmány jsou rozděleny do dvou kategorií a to standard (v ceníku označení "A") s jednodušším, přesto však standardním vybavením a bez garance balkonu či terasy a druhou kategorii jsou apartmány ideal (v ceníku označení "B") s garancí balkonu či terasy, vyšší kvalitou vybavení, kdy většina z těchto apartmánů je umístěna v nedávno dokončených či zrekonstruovaných vilkách.
BILO 2/4
- 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení s vanou či sprchou, zřídka balkon či terasa; možnost 3. a 4. lůžka formou pevného lůžka pro 1 osobu či rozkládacího gauče pro 1 až 2 osoby.
TRILO 4/6
- 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení s vanou či sprchou, zřídka balkon či terasa; možnost 5. a 6. lůžka formou rozkládacího gauče pro 2 osoby.
QUADRILO 8 - 2 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení s vanou či sprchou, zřídka balkon či terasa. Byty typu B mají terasu nebo předzahrádku vybavenou zahradním nábytkem.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence PRIVÁTNÍ APARTMANY MARE BLU - Isola Rossa - SARDEGNA

Residence PRIVÁTNÍ APARTMANY MARE BLU - Isola Rossa - SARDEGNA

[ zpět ]

 

Partneři: