Hotel HORSE COUNTRY RESORT **** – SENIOR 55+

Golfo di Oristano - SARDEGNA

AKCE CVIČENÍ A JÓGA U MOŘE - SENIOR 55+
AKCE LETECKÝ ZÁJEZD - SENIOR 55+

hotelový komplex se nachází cca 5 km od městečka Arborea a je ideálním místem klidu a odpočinku. Dlouhá pláž s jemným pískem je v bezprostřední blízkosti hotelu a proto je doslova šitý na míru pro rodiny s dětmi a seniory, pro které jsme připravili novinku – akci Senior 55+. Nejen ideální pláž, ale i další vybavenost hotelu vytváří pohodu pro všechny klienty: velká udržovaná zahrada, bazén se sluneční terasou, welness centrum, jezdecké centrum na koních. V blízkosti tenis, fotbal. Zajišťujeme pobyty nejen s vlastní dopravou, ale také jako letecký zájezd. Letecký zájezd nabízíme za výhodné ceny pro kategorii senior 55+, kde zajišťujeme nadstandardní delegátský servis a péči zaměřenou na potřeby klientů 55+. Zájezd je však díky vybavenosti hotelu bazénem vhodný i pro mladé účastníky a rodiny s malými dětmi!!! Hotelové pokoje jsou vybavené balkonem ((kromě jednolůžkových). Hotel nabízí také pokoje pro handicapované.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Hotel HORSE COUNTRY RESORT **** – SENIOR 55+ - Golfo di Oristano - SARDEGNA

Hotel HORSE COUNTRY RESORT **** – SENIOR 55+ - Golfo di Oristano - SARDEGNA

Letecká dopravaVhodné pro rodiny s dětmiPotápěníCykolotrasyČisté mořeVolné plážePro invalidyKlimatizaceBazénWiFi

Pláž, vzdálenost:

200 m, písčitá s pozvolným sestupem do moře, volná i organizovaná se slunečníky a lehátky, která jsou zdarma do vyčerpání

Vybavenost:

ubytování v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, telefon (pokoje v hlavní budově), TV, minibar, trezor (na pokoji nebo v recepci za poplatek), fén, klimatizace, balkon nebo terasa (mimo jednolůžkové pokoje

Stravování:

polopenze, plná penze, snídaně, obědy i večeře ve formě bohatého bufet, nápoje (voda a víno) zahrnuto v ceně

Sport:

bazén (pro děti a dospělé) se slunečníky a lehátky, půjčovna lodí, jezdecké centrum na koních (za poplatek), tenisový kurt, fotbalové hřiště, stolní tenis, půjčovna jízdních kol (za poplatek)

Další zařízení a služby:

recepce, bar, restaurace, pizzeria, saloon pub, parkoviště, zahrada, konferenční sál, sluneční terasa, WiFi u recepce a ve společných prostorách, welness centrum (za poplatek), kde je možné využít bazénů s talasoterapií, relaxační koutek, saunu, turecké lázně, dále pro kategorii senior 55+ zajišťujeme nadstandardní delegátský servis a péči zaměřená na potřeby klientů 55+.

Výlety:

Olbia, výlet kanoí po řece Coghinas, výlet lodí, stará obydlí zvaná „nuraghi", Alghero, Castelsardo, Stintino, ostrovy Caprera a Maddalena, Nuoro, výlety lodí na souostroví La Maddalena (ostrovy Budelli – Růžová pláž, Spargi, Santa Maria, Caprera), na ostrov Asinara, do měst Alghero a Stintino, na Smaragdové pobřeží a do města Castelsardo, odjezd z Isola Rossa autobusem, návštěva Nuraghu a archeologických nalezišť, exkurze Zeleným vláčkem (Trenino verde)


Ceník ubytování - Hotel HORSE COUNTRY RESORT **** – SENIOR 55+

Ceník - Hotel HORSE COUNTRY RESORT **** – SENIOR 55+ - Golfo di Oristano - SARDEGNA

CENA ZAHRNUJE: letecká doprava (spoj Praha -  Sardinie a zpět), transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště, ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, stravu formou polopenze včetně nápojů, ložní a koupelnové prádlo, všechny spotřeby, klimatizace, nadstandardní delegátská péče zaměřená na potřeby klientů 55+, cvičení - program 2x denně (u zájezdu s označením “aerobic”), jóga - program 2x denně (u zájezdu s označením “jóga”) plážový servis do obsazení, denní úklid, balkon nebo terasa, TV, fén, trezor (na dotaz), minibar, WiFi, welness, bazén se slunečníky a lehátky a další vybavení viz text v barevné části katalogu                           
CENA NEZAHRNUJE: pojištění, případná turistická daň (viz strana 2 v ceníku nebo všeob. podm. na webu)SLEVY:  (pro hotel)

  • 3. a 4. lůžko děti do nedovršených 0-1,99 let se dvěma dospělými osobami platí pevnou cenu 990,- Kč (bez nároku na lůžko a sedadlo v letadle)
  • 3. a 4. lůžko děti 2-11,99 let se dvěma dospělými osobami platí pevnou cenu 14.990,- Kč u pobytů na 7 nocí;  
  • 3. a 4. lůžko osoby starší 12 let 500,- Kč / osobu a pobyt
  • 14 denní pobyt 1.200,- Kč / osobu / pobyt

PŘÍPLATKY: (pro hotel)

  • 1/1 pokoj 2.800 / os  pobyt do vyprodání kapacity jednolůžkových pokojů, poté za příplatek 3.900-6.900,- Kč
  • plná penze  2.190 (Country Resort) - 1.980,- Kč (Mimose) na  osobu a pobyt
  • příplatek, pokud není v zájezdu alespoň 1 osoba 55+, činí 2.500,- Kč / os / pobyt

[ zpět ]

 

Partneři: