Fotogalerie - Residence – VILLAGGIO MARINELEDDA

Golfo di Marinella - SARDEGNA

Residenční komplex vilek ležící pro danou oblast v minimální vzdálenosti od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře (30 - 350 m). Je zde možnost využívání bazénu za příplatek a je to místo vhodné pro pobyt rodin s dětmi. Golfo di Marinella je od města Olbia vzdáleno 15 km a nabízí velké množství malých bílých pláží v uzavřených zátokách. Tento residenční komplex je tvořen dvoupodlažními vilkami se spoustou zeleně aneb bydlení v krásné zahradě. Do nejbližšího centra s obchody je to cca 100 - 150 m. K vybavenosti patří recepce, restaurace, bar, supermarket, vyhrazené parkoviště, za poplatek též půjčovna vozidel a motocyklů. Za poplatek je též možné využít tenisové kurty.
Ve vilkách nabízíme apartmany ve velikostech BILO 4 a TRILO 6, které jsou buď v přízemí s malou předzahrádkou nebo v patře se samostatným balkonem nebo velkou společnou terasou pro 2-3 byty.

Složení lůžek v bytech je následující:
BILO 4 (35 až 45 m²) manželská ložnice a obytná místnost s kuchyňským koutem s rozkládacím dvoudivanem nebo někdy s manželskou postelí.
TRILO 6 (45 až 50 m²) manželská ložnice, dvoulůžková ložnice (někdy palanda) a obytná místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoudivanem (nebo možno typ „šuplík").
Za příplatek si lze objednat apartmany v 1. řadě od moře (v ceníku označeno „R")

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence – VILLAGGIO MARINELEDDA - Golfo di Marinella - SARDEGNA

Residence – VILLAGGIO MARINELEDDA - Golfo di Marinella - SARDEGNA

[ zpět ]

 

Partneři: