Fotogalerie - Residence / hotel VILLAGGIO MARCO POLO

Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

Tento prázdninový komplex se rozkládá přímo u krásné pláže, která je obklopená skalnatými útesy, které jsou typické pro oblast Capo Vaticano. Leží nedaleko nádherné pláže Riaci (Ricadi - Santa Domenica). Odvoz z / na nádraží v Ricadi zdarma. Leží pouhé 2 km od malebného městečka Tropea, které určitě neopomeňte také navštívit. Je to vhodné místo pro rodiny s dětmi.

Villaggio je situováno ve svahu ve třech úrovních s krásným panoramatickým výhledem. Na první úrovni se nachází recepce a část Dependance s několika panoramatickými apartmany. Na druhé úrovni, která je s pláží spojena privátní cestou a dvěma výtahy. V této úrovni se nacházejí apatmany a hotelové pokoje, které jsou zasazené do velké zahrady plné citrónovníků, pomerančovníků. Dále se v této úrovni nachází bazén, amfiteátr (animace), tenisový kurt, fotbalové hřiště. poslední třetí úroveň je situována přímo u moře a tvoří ji campingová část, obchod, bar a resaturace. Villaggio Marco Polo nabízí jak hotelové pokoje, tak i apartmany ve velikosti Mono, Bilo a Trilo. Hotelové pokoje Economy (2-4 lůžka) mají vlastní sociální zařízení, telefon, minibar, TV, WiFi a klimatizaci za příplatek. čtvrté lůžko je na palandě. Hotelové pokoje Economy (2-4 lůžka) mají stejné složení, ale jsou po rekonstrukci.

Apartmany mají složení:
MONO 3, se složením 3 lůžka v obytné kuchyni, sociální zařízení a veranda. 
BILO 4, se složením manželská ložnice, obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem, sociální zařízení.
TRILO 6, se složením manželská ložnice, dvoulůžková ložnice a obytná místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkem, sociální zařízení.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence / hotel VILLAGGIO MARCO POLO - Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

Residence / hotel VILLAGGIO MARCO POLO - Capo Vaticano – Ricadi - CALABRIA

  • terasa

    terasa

[ zpět ]

 

Partneři: