Fotogalerie - Residence LE ACACIE

CAPOLIVERI (OSTROV ELBA – JIHOVÝCHODNÍ POBŘEŽÍ)

Residence LE ACACIE Acacie je součástí rozsáhlého residenčně hotelového komplexu, který nabízí nejen apartmány ve vilkách a menších residencích, ale také klasické hotelové ubytování se všemi hotelovými službami. Residenčně hotelový resort Le Acacie se nachází v blízkosti pláže, v údolí Naregno, nedaleko (cca 2,5 km) centra Capoliveri a od Porto Azzura 5 km.

Apartmány jsou umístěné v 5 samostatných budovách budovách ve vzdálenosti 10 – 200 m od písčité pláže. Hotelové pokoje se nachází v hlavní budově s recepcí a v sousední budově. Vybavanost residence Le Acacie: recepce, hosté rezidence mohou využívat hotelových služeb – restaurace, plážová restaurace (nabídka lehčích obědů), americký bar, snack bar na pláži, malý bazének pro děti, bazén pro dospělé, vířivku (v provozu v závislosti na počasí), dětské hřiště, Wi-Fi. Ale je také možné využívat sportovní zařízení: tenis, stolní tenis, horská kola k zapůjčení, lukostřelba, animace, miniklub a juniorklub, parkoviště, minimarket. A za zvýhodněné ceny lze využít školu plachtění, surfing, potápění a golf, možnost lodních výletů. Všechny apartmány jsou vybavené telefonem, TV, balkonem nebo předzahrádkou a klimatizací. Některé mají ventilátor a trezor.

Nabízíme byty Mono a Bilo. Mono 4 – manželská postel nebo rozkládací/vysouvací/vyklápěcí pohovka/dvoulůžko, rozkládací jednolůžko či pohovka pro 1 či 2 osoby či palanda, kuchyňský kout s jídelním stolem, sociální zařízení. Bilo 4 – ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem na palandu, kuchyňský kout s jídelním stolem, sociální zařízení. V některých apartmánech je ložnice na otevřeném vyvýšeném patře, přístupném po schodech. Maximální obsazenost 4 osoby, ale u některých apartmánů možnost pátého lůžka bez příplatku (nutno vyžádat).

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence LE ACACIE - CAPOLIVERI (OSTROV ELBA – JIHOVÝCHODNÍ POBŘEŽÍ)

Residence LE ACACIE - CAPOLIVERI (OSTROV ELBA – JIHOVÝCHODNÍ POBŘEŽÍ)

[ zpět ]

 

Partneři: