Fotogalerie - Residence SOLIDAGO

Calambrone - TOSCANA

residence SOLIDAGO, která je vzdálená od městečka Tirrenia cca 4 km. Residence SOLIDAGO, které se nachází přímo u písečné pláže, má i v blízkosti i zastávku místní autobusové dopravy, kterou se dostanete též do nedaleké Tirrenie. V nevelké vzdálenosti od resortu je také 9ti a 18ti jamkové golfové hřiště. Vybavenost residence je bohatá: bazén pro dospělé a děti, zahrada, WiFi připojení ve společných prostorách, minimarket, lékárna, dětské hřiště, parkovací místo, fitness a welness centrum. Nabízíme byty ve velikosti Mono a Bilo, které mají všechny vastní sociální zařízení a plně vybavenou kuchyňskou linku, včetně další vybavenosti (myčka, TV).


Byt MONO 2 typ B se nachází v přízemí s předzahrádkou a skládá se z obytné místnosti s rozkládacím dvoudivanem.
Byt BILO 5 typ A se nachází v 1. patře bez balkonu a skládá se z obývací místnosti s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a ložnice s manželskou postelí. Za příplatek je možné páté lůžko ve formě přistýlky.
Byt BILO 5 typ B má stejné složení jako typ A, ale podle toho, zda se nachází v 1. patře nebo v přízemí je navíc vybaven balkonem, terasou či předzahrádkou.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence SOLIDAGO - Calambrone - TOSCANA

Residence SOLIDAGO - Calambrone - TOSCANA

[ zpět ]

 

Partneři: