Fotogalerie - Residence villaggio BAIA TURCHESE

Le Vecchie Saline – Porto Istana - (Olbia) – SARDEGNA

Residenční komplex jedno až třípodlažních řadových vilek s centrálním náměstíčkem se nachází v zálivu Baia Turchese, na půli cesty mezi Olbií a Porto Istana (5 km od Porto Istana a 5 km od Olbie). Nejbližší vesnička je cca 3,5 km vzdálená Murta Maria. Vilky leží nedaleko písčité pláže (400-700 m). Vhodné pro rodiny s dětmi. K vybavenosti patří recepce, restaurace, bar, vyhrazené parkoviště. V ceně klubové karty (za povinný poplatek cca od poloviny května do poloviny září) je zahrnut vstup do sportovního centra (nacházejícího se na okraji komplexu), kde je k dispozici bazén s lehátky a slunečníky víceúčelové hřiště na fotbal a tenis.

Ve vilkách nabízíme apartmany ve velikostech mono 2, bilo 4 a trilo 6, které jsou buď v přízemí s malou předzahrádkou nebo v patře zpravidla samostatným balkonem či terasou. Většina apartmánů je zrekonstruována, nelze je však garantovat. Složení lůžek v jednotlivých bytech:
MONO 2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou postelí či rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, zpravidla balkon či předzahrádka.
BILO 4 - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon, terasa či předzahrádka.
TRILO 5/6 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchou, balkon, terasa či předzahrádka; možnost 6. lůžka formou přistýlky.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence villaggio BAIA TURCHESE - Le Vecchie Saline – Porto Istana  - (Olbia) – SARDEGNA

Residence villaggio BAIA TURCHESE - Le Vecchie Saline – Porto Istana - (Olbia) – SARDEGNA

[ zpět ]

 

Partneři: