Fotogalerie - Residence ELLE

San Benedetto del Tronto - MARCHE

residenční komplex ELLE se nachází v ulici Viale Rinascimento 77, v krásném prostředí uprostřed zeleně a zahrady, přímo u pláže a nedaleko od obchodů a restaurací. Nabízíme byty velikosti BILO 4, TRILO 6 a QUADRILO 8, které jsou všechny vybavené vlastním sociálním zařízením, balkonem, někdy s výhledem na moře, TV a pračkou a klimatizace pouze u některých bytů.

Dvoupodlažní byt BILO 4 (60 m2) se nachází ve druhém patře a má složení - obývací pokoj s rozkládacím divanem pro 2osoby a s kuchyňským koutem, ve vyšším patře manželská ložnice a sociální zařízení, balkon s výhledem na moře.
Byt TRILO 6 (60 m2) ve zvýšeném přízemí se zahradou nebo v patře s balkonem s výhledem na moře, se složením: ložnice s manželskou postelí, dvoulůžková ložnice (palanda), obývací pokoj s rozkládacím divanem pro 2 osoby, kuchyňský kout, sociální zařízení.
Byt QUADRILO 8 (80 m2) ve zvýšeném přízemí se zahradou nebo v patře s balkonem s výhledem na moře, se složením: ložnice s manželskou postelí, dvoulůžková ložnice (palanda), obývací pokoj s rozkládacím divanem pro 2 osoby, kuchyňský kout, sociální zařízení, v částečně suterénním podlaží, manželská ložnice se sociálním zařízením.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence ELLE - San Benedetto del Tronto - MARCHE

Residence ELLE - San Benedetto del Tronto - MARCHE

[ zpět ]

 

Partneři: