Residence ALBATROS

Lago di Garda - Assenza - LOMBARDIA

nedaleko (250 m) od jezera, přímo v městečku Assenza di Benzone, v její klidné části, se nachází residence ALBATROS. V městečku jsou obchody všeho druhu, supermarket, restaurace, bar a další infrastruktura. Tato nevelká residence krásně vybavené byty velikosti Trilo 5. Nachází se ve velmi klidném prostředí, v oaze zeleně, olivovníků. K dispozici je bazén a garážové stání. K dispozici byty v přízemí a v 1. Patře, které jsou umístěné v řadových vilkách. Hosté mohou využít bazénu (8x5 m s hloubkou 1,4 m).

Složení bytu TRILO 5 (52 m2) manželská ložnice, dvoulůžková ložnice, obytná kuchyň s rozkládacím divanem, sociální zařízení, v přízemí velká veranda (28 m2) s prostornou předzahrádkou, byty v 1.patře mají druhou ložnici v mansardě, kam se vstupuje po točitém vnitřním schodišti a krásný prostorný balkon (20 m2) s překrásným výhledem na jezero. Všechny byty mají zahradní nábytek. K dispozici garážové stání s možností uložení windsurfingu a kol.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence ALBATROS - Lago di Garda - Assenza - LOMBARDIA

Residence ALBATROS - Lago di Garda - Assenza - LOMBARDIA

Vhodné pro rodiny s dětmiV.I.P.Domácí zvířataKlimatizaceBazénGolfWiFi

Pláž, vzdálenost:

350 m od jezera, písčitá až oblázková s pozvolným sestupem do jezera

Vybavenost:

ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, topení, WiFi, myčka, TV-sat LED 32´´, mikrovlnná trouba (na dotaz), fén, kafe mašina, v přízemí velká veranda (28 m2) s prostornou předzahrádkou, v 1.patře krásný prostorný balkon (20 m2) s výhledem na jezero. byty v 1.patře mají druhou ložnici v mansardě, kam se vstupuje po točitém vnitřním schodišti. Všechny byty mají zahradní nábytek. Většina bytů vybavena opalovacími lehátky.

Stravování:

vlastní

Sport:

bazén (8x5 m s hloubkou 1,4 m).

Další zařízení a služby:

parking - garážové stání s možností uložení windsurfingu a kol

Výlety:

Sirmione – historické centrum, Verona, Mantova, Venezia, Parma, Milano, Brescia, městečka po celém východním a západním pobřeží Lago di Garda, zábavný park Gardaland

Ceny sdělíme na přání. Ceny od 1.500,- Kč za 1 noc a celý byt

[ zpět ]

 

Partneři: