Residence CRISTAL

Pietra Ligure - LIGURIA

residenční komplex CRISTAL (adresa Viale Europa 115) odděluje od pláže jen železniční trať a pěší vzdáleností je to na pláž cca 150 m. Přibližně stejnou vzdálenost je to od prvních nejbližších obchodů. Od historického centra Pietra Ligure je residence CRISTAL vzdálena cca 900 m.

Komplex tvoří 3 budovy, z nichž 2 hlavní a vedlejší jsou v zahradě a třetí menší budova cca 20 m za hlavní budovou. Dvě budovy v zahradě jsou vybavené výtahem, dále k vybavenosti patří společenská místnost s TV, bar, bazén (12x6 m, v provozu cca od poloviny května do konce září) vybavený lehátky, solární terasa, zahrada, dětské hřiště, prádelna (za poplatek), parkoviště nebo garáž (obojí na dotaz a za poplatek), avšak je tu možnost parkování zdarma na blízkém veřejném parkovišti. Společné prostory jsou klimatizované. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, topení, TV/SAT, telefon a většina větší či menší balkon (typ Superior a Trilo). Některé apartmány mohou být podkrovní (mimo typ Superior a Trilo). Výhodou je, že v ceně pobytu je již zahrnutý plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka či plážová polohovací křesla).

 

Nabízíme byty velikosti Bilo 4, Bilo 5, Bilo 5 Superior a Trilo 6 se složením:
BILO 4 (cca 26 m²), ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem s patrovou postelí pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon na dotaz.
BILO 5 (cca 30 m²), třílůžková ložnice (manželská postel + samostatné lůžko), obývací pokoj s kuchyňským koutem s patrovou postelí pro 2 osoby nebo s rozkládacím dvoudivanem, sociální zařízení, balkon na dotaz.
BILO 5 Superior (cca 33 m²), třílůžková ložnice (manželská postel + samostatné lůžko), obývací pokoj s kuchyňským koutem s rozkládacím dvoudivanem, sociální zařízení, větší či menší balkon.
TRILO 6 (cca 37 m²), dvě ložnice s manželskou postelí, z nichž jedna je doplněna palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence CRISTAL - Pietra Ligure - LIGURIA

Residence CRISTAL - Pietra Ligure - LIGURIA

Vhodné pro rodiny s dětmiČisté mořeKlimatizaceBazénGolfWiFi

Pláž, vzdálenost:

150 m, hrubopísčitá, místy oblázková, s pozvolným sestupem do moře , volná i organizovaná se slunečníky a lehátky. Plážový servis zahrnut v ceně.

Vybavenost:

ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, TV, telefon, trezor, klimatizace, větší či menší balkon (byty Superior a Trilo, ostatní na vyžádání)

Stravování:

vlastní

Sport:

bazén (12x6 m) s lehátky a slunečníky,na pláži beach volley, ve vzdálenosti cca 800 m od residence tenisové kurty (za poplatek), golfové hřiště Garlenda (cca 24 km), na pláži další vodní sporty

Další zařízení a služby:

bar, parkovací místo nekryté nebo v garáži (za poplatek), WiFi v objektu, dětské hřiště, zahrada, sluneční terasa, společenská místnost s TV, výtah (dvě hlavní budovy), prádelna (za poplatek)

Výlety:

vyhlášený aquapark v nedalekém městečku Ceriale, výlet lodí podél pobřeží, vzdálenější Genova a její Aquarium, výlet k pobřeží Cinqueterre, či vzdálenější města a jejich pamětihodnosti - Milano, Torino, Savona, San Remo, Portofino. Francouzská riviera je snadno dostupná po dálnici a tak navštivte i Monacké knížectví, které je sevřeno v blízkosti italsko - francouzských hranic.


Ceník ubytování - Residence CRISTAL

Ceník - Residence CRISTAL - Pietra Ligure - LIGURIA

Poznámka: v období do 1.7. a od 7.9. jsou možné krátkodobé pobyty na minimálně 4 noci


CENA ZAHRNUJE: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, všechny spotřeby, finální úklid (mimo kuchyňského koutu, který zajišťuje klient, plážový servis (cca 1.5..-30.9.), bazén s lehátky, TV, klimatizace, WiFi ve společných prostorách a další vybavení viz text v barevné části katalogu     
CENA NEZAHRNUJE: stravu, dopravu, ložní a koupelnové prádlo, parkovací stání (60€/týden garážové), pojištění, česky hovořícího delegáta, případná turistická daň (viz strana 3 v ceníku nebo všeob. podm. na webu), kauci 100,- €   

[ zpět ]

 

Partneři: