Villaggio LA FRANCESCA

Cinque Terre (Bonassola) - LIGURIA

celoročně otevřené villaggio se nachází poblíž městečka Bonassola, v oblasti, která bezprostředně navazuje na oblast nazývanou Cinqueterre. Na 15 ha, v zahradě plné zeleně, je ubytování zajištěno ve zděných bungalovech ve velikostech bilo 3-4, trilo 6 a quadrilo 8 osob, všechny s nádherným a nenapodobitelným výhledem na moře. Je možné i krátkodobé ubytování od 2 do 7 nocí (v období do 9.6. a od 8.9.)

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio LA FRANCESCA - Cinque Terre (Bonassola) - LIGURIA

Villaggio LA FRANCESCA - Cinque Terre (Bonassola) - LIGURIA

Čisté mořeVolné plážeDomácí zvířataBazénWiFi

Pláž, vzdálenost:

300 - 800 m, soukromá, oblázková

Vybavenost:

ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením. Byty mají terasu s přímým výhledem na moře.

Stravování:

vlastní

Sport:

bazén 25x10 m (v provozu od června do září), dětský koutek. tenisový kurt, minigolf, stolní tenis

Další zařízení a služby:

recepce, parking, restaurace, bar, internet point, společná TV, minimarket

Výlety:

výlet lodí podél pobřeží, výlet vláčkem po Cinqueterre, a vzdálenější Genova a její Aquarium, či vzdálenější města a jejich pamětihodnosti - Milano, Torino, Savona, San Remo. Francouzská riviera je snadno dostupná po dálnici a tak navštivte i Monacké knížectví, které je sevřeno v blízkosti italsko - francouzských hranic.


Ceník ubytování - Villaggio LA FRANCESCA

Ceník - Villaggio LA FRANCESCA - Cinque Terre (Bonassola) - LIGURIA

CENA ZAHRNUJE: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, všechny spotřeby, topení, ložní a koupelnové prádlo, bazén s lehátky, parking, sportoviště, další vybavení viz text v barevné části katalogu  
CENA NEZAHRNUJE: sttravu, povinný poplatek za finální úklid v místě 30 € bilo 3 / 35 € bilo 4 / 45 € trilo 6 / 50 € quadrilo vše / byt/ týden, dopravu, pojištění, plážový servis, delegáta, případná turistická daň (viz strana 3 v ceníku nebo všeob. podm. na webu), kauci 100 €

 

[ zpět ]

 

Partneři: