VILLAGGIO CAMPING CASTELFUSANO

Roma - LAZIO

prázdninový turistický komplex Villaggio Camping CASTELFUSANO se nachází v části Říma zvané Roma – Ostia, Lido di Ostia. Nachází se v její okrajové a klidné části nazvané Lido di Castelfusano, která je od centra Roma – Ostia vzdálená cca 3-5 km. Od historické části Ostia Antica, kde můžete navštívit vykopávky z doby Římské a kde bylo sídlo historického římského přístavu je vzdálené cca 9 km. Svou polohou a vybavením je to ideální prázdninové středisko, kde je možné kombinovat v pěším dosahu poznávání římských památek a letní pobyt u moře. Přímo u villaggia Castelfusano je stanice MHD, od které se autobusem dostanete na nejbližší (5,5 km) stanici metra Colombo – Castel Fusano. Odtud pak pohodlně až do samého historického centra Říma.

Villaggio Castelfusano je tvořeno části kempinkovou a částí tvořenou přízemními bungalovy. Pro pohodlí turistů je ve villaggiu vše, co potřebujete pro příjemné trávení dovolené u moře. Nachází se jen pár kroků od písečné pláže, kde je kromě plážového servisu též hřiště na beach volley a plážové fotbalové hřiště. Ve vybavenosti villaggia jsou 2 menší bazény, bar, restaurace, minimarket s potravinami a drogistickým zbožím, zóna WiFi, barbecue – venkovní krby na grilování, dětské hřiště, hřiště na minifotbal, stolní tenis, animační programy, trezor na recepci, prádelna se sušičkou (na žetony) a na recepci též pohodlný prodej lístků MHD. Villaggio též zajišťuje svoz a rozvoz klientů na letiště Fiumicino a Ciampino a odvoz do zábaního parku Zoomarine. Sami se pak můžete dopravit do největšího aqvaparku v Laziu - aquapark Hydromania.

Villaggio je tvořené bungalovy typu A až H, které se liší složením:
Bungalov typu A je typu MONO 4-5 a je tvořen čtyřlůžkovou ložnicí s oddělenými lůžky, 5.ůůžko na palandě a verandou se zahradním nábytkem. Kuchyňka je venkovní, na verandě a je společná pro typy A a D a není vybavená nádobím. Byt není vybaven vlastním sociálním zařízením a je nutné využívat společné sociální zařízení kempu 
Bungalov typu B je typu TRILO 4-5 a je tvořen manželskou ložnicí (u 4 bungalovů je možné oddělit manželské lůžko), dvoulůžkovou ložnicí, možnost doplnit 5.lůžko, obytná kuchyň, vlastním sociálním zařízením a verandou se zahradním nábytkem.
Bungalov typu C je mobilhome typu TRILO 4-5 a je tvořen manželskou ložnicí, dvoulůžkovou ložnicí, možnost doplnit 5.lůžko, obytná kuchyň, vlastním sociálním zařízením a prostornou verandou se zahradním nábytkem, možnost klimatizace.
Bungalov typu D je typu MONO 2 a je tvořen dvoulůžkovou ložnicí, vlastním sociálním zařízením a verandou se zahradním nábytkem. Kuchyňka je venkovní, na verandě a je společná pro typy A a D a není vybavená nádobím.
Bungalov typu E je mobilhome typu QUADRILO 6-7 a je tvořen manželskou ložnicí, dvoulůžkovou ložnicí, dvoulůžkovou ložnicí s palandou, možnost doplnit 7.lůžko, obytná kuchyň, vlastním sociálním zařízením a prostornou verandou se zahradním nábytkem, možnost klimatizace.
Bungalov typu H je mobilhome typu TRILO 4-5 a je kompletně s bezbariérovým přístupem. Je tvořen manželskou ložnicí, dvoulůžkovou ložnicí, 5.lůžko v obytné kuchyni, 2 x vlastním sociálním zařízením a prostornou verandou se zahradním nábytkem a s nájezdovou rampou, možnost klimatizace. Villaggio camping CASTELFUSANO je otevřeno cca od začátku března do konce října.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
VILLAGGIO CAMPING CASTELFUSANO - Roma - LAZIO

VILLAGGIO CAMPING CASTELFUSANO - Roma - LAZIO

Vhodné pro rodiny s dětmiCykolotrasyŽeleznicePro invalidyDomácí zvířataMoře 50 mKlimatizaceBazénAnimaceGolfWiFi

Pláž, vzdálenost:

50-80 m, písčitá s rychlejším sestupem do moře, ale stále dobře přístupný malým dětem, organizovaná i volná

Vybavenost:

ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou (byty typu A a D mají společné venkovní kuchyňky na verandě bez nádobí), plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením (typ H 2x bezbarierové sociální zařízení), přízemní terasa vybavená zahradním nábytkem, TV, topení, klimatizace (mimo typy A, B a D, ale vždy na dotaz), typ H kompletně bezbarierový, typ A nemá vlastní sociální zařízení a využívá se společné sociální zařízení kempu

Stravování:

vlastní, možnost zajištění polopenze či plné penze jak pro individuální klienty, tak i pro skupiny, cena lze stanovit předem nebo na místě. Restaurace je otevřená od dubna do října.

Sport:

2 bazény se sluneční terasou a se slunečníky a lehátky (otevřen cca od 1.6.-30.9.), hřiště na minifotbal, stolní tenis, animační programy, na pláži beach volley, beach fotbal, šlapadla, kanoe, windsurfing, jízda na kolech a kolečkových bruslích

Další zařízení a služby:

parking (osobních vozidel i autobusů), recepce, bar, restaurace, minimarket s potravinami a drogistickým zbožím, zóna WiFi, barbecue – venkovní krby na grilování, dětské hřiště, animační programy, trezor na recepci, prádelna se sušičkou (na žetony) a na recepci též pohodlný prodej lístků MHD. Villaggio též zajišťuje svoz a rozvoz klientů na letiště Fiumicino a Ciampino a odvoz do zábavního parku Zoo Marine. V případě nefunkční MHD. Zajišťuje odvoz klientů na metro villaggio se svým shuttle busem (za poplatek)

Výlety:

Ostia Antica, Colosseo, San Pietro a vatikánská muzea se Sixtinskou kaplí, Pantheon, Piazza di Spagna, Foro Romano, Fontana dei Trevi, to je výčet památek světoznámých, ale v Římě jsou tisíce památek, zábavní park Zoo Marine a největší Aquapark v Laziu aquapark Hydromania


Ceník ubytování - VILLAGGIO CAMPING CASTELFUSANO

Ceník - VILLAGGIO CAMPING CASTELFUSANO - Roma - LAZIO

libovolné dlouhé pobyty od 1 noci a s libovolnými nástupy

PŘÍPLATKY:  

  • ubytování na 1 noc na dotaz za příplatek  

CENA ZAHRNUJE: ubytování pokojích či bungalovech kompletním kuchyňským koutem (u typu A a D společné a na venkovní verandě, ložní prádlo, deky, všechny spotřeby, finální úklid, WiFi v určených zónách, bazén (cca 1.6.-30.9.),  centrální trezor na recepci, topení, parking, další vybavení viz text v barevné části katalogu                                                     
CENA NEZAHRNUJE: stravu (možnost dokoupení polopenze a plné penze - na dotaz), koupelnové prádlo, dopravu, pojištění, klimatizaci (5 €/den) delegáta (místní delagát IT, D. ENG je k dispozici), v místě povinný poplatek turistická daň pro dospělé od 10 let 2 €/ os/ noc (na maximálně 5 nocí), kauci 100 €


[ zpět ]

 

Partneři: