Villaggio BELVEDERE PINETA

Grado - FRIULI - VENEZIA GIULIA

villaggio BELVEDERE PINETA je situovaný v krásném prostředí plné zeleně, v rozlehlém piniovém háji (500.000 m2) v části zvané Grado Belvedere, která je od historického centra Grado vzdálena cca 5 km. Pro svou pozvolnou pláž (soukromou) je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Nevýhodou však je, že moře je zde až příliš mělké, obklopené pevninou a tvoří velkou polozavřenou lagunu. Místo tedy není tak vhodné pro plavce, ale spíše jako brouzdaliště pro děti a vlastně i dospělé. Rodinám je k dispozici velká zahrada s piniemi, ve které je také bazén (1 pro dospělé a 1 menší pro děti) a dětský koutek a animační programy, bohaté sportovní vyžití (beach volley, fotbal, tenis, stolní tenis, bowling, minigolf, půjčovna kol). Pro úplné pohodlí turistů je ve villaggiu také i další vybavenost jako restaurace, pizzeria, bar.

Nabízíme ubytování ve vilkách / bungalovech MIRAMARE (20-40 m od pláže), dále pak apartmany v residenci GELSO (100 m od pláže) a v Mobilhomech (250 m od pláže). Vše velikosti Trilo pro 4-6 osob. Složení jednotlivých bytů:

Apartmany v residenci GELSO Trilo 6 (45 m2) se skládá ze ložnice s manželskou postelí, další ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (typ šuplík), sociální zařízení, balkon nebo terasa vybavené zahradním nábytkem.

Dále pak zděné vilky/bungalovy MIRAMARE Trilo 6 (60 m2) se skládá ze ložnice s manželskou postelí, další třílůžková ložnice s 1 samostatným lůžkem a s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 1 osobu, sociální zařízení, terasa s předzahrádkou vybavená zahradním nábytkem a venkovním krbem. Některé bungalovy Miramare mají druhou ložnici dvoulůžkovou bez palandy a v obytné kuchyni je rozkládací dvoudivan.

Klimatizované Mobilhomy Trilo 6 (25 m2) se skládají z ložnice s manželskou postelí, další dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby (typ šuplík), sociální zařízení, terasa s předzahrádkou vybavená zahradním nábytkem a venkovním krbem.

apartmany v residenci PINUS se nachází v nově zrekonstruované usedlosti a nabízí byty velikosti BILO 4/5. Nacházejí se v přízemí a v 1. patře Byty PINUS jsou vybavené jednoduchým standardním nábytkem a mají složení: dvoulůžková ložnice, další dvě lůžka v oddělené části obytné místnosti, ve které je i kuchyňský kout, sociální zařízení a terasa v bytech v 1.patře či veranda s předzahrádkou v přízemí, které jsou vždy vybavené zahradním nábytkem.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio BELVEDERE PINETA - Grado - FRIULI - VENEZIA GIULIA

Villaggio BELVEDERE PINETA - Grado - FRIULI - VENEZIA GIULIA

Vhodné pro rodiny s dětmiCykolotrasyPro invalidyDomácí zvířataKlimatizaceBazénAnimaceWiFi

Pláž, vzdálenost:

20-250 m (podle vybrané typologie) soukromá jemně písčitá v polouzavřené mořské laguně, s pozvolným sestupem do moře, velmi mělké moře, velmi pozvolný vstup, vhodný hlavně pro děti, neplavce, zvýhodněné ceny na pláži

Vybavenost:

ubytování v bytech vybavených kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, klimatizace (pouze mobilhome), venkovní krb (Miramre a mobilhomy)

Stravování:

vlastní, v areálu bar, restaurace a pizzeria

Sport:

bazén pro dospělé a menší pro děti (v provozu od cca 10.5. - 15.9., beach volley, fotbalové hřiště, 4 tenisové kurty, 8x stolní tenis, 4x bowlingová dráha, minigolf, půjčovna jízdních kol, na pláži šlapadla

Další zařízení a služby:

recepce, parking, restaurace, 2x bar, pizzeria, Wi-Fi za poplatek, zahrada s dětským koutkem, zahrada s piniemi, animační programy (cca 5.7.-24.8.), minimarket, prádelna (za poplatek)

Výlety:

Venezia busem a lodí, benátské ostrovy Murano, Burano a Torcello, Trieste a Aquilea, zámek Miramare a jeho zahrady, Verona, Padova, Castelmonte, Grado, výlet lodí po okolních lagunách, Caorle centrum, Portogruaro, Aquasplash, Guliverlandia

Další výlety najdete zde na samostatné stránce.


Ceník ubytování - Villaggio BELVEDERE PINETA

Ceník - Villaggio BELVEDERE PINETA - Grado - FRIULI - VENEZIA GIULIA

PRO KOMPLETNÍ A ČITELNÝ NÁHLED KLIKNĚTE NA CENÍKCENA ZAHRNUJE: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, všechny spotřeby, ložní prádlo (pouze Gelso, Pinus a Miramare), parking, bazén a další vybavení viz text v barevné části katalogu

CENA NEZAHRNUJE: stravu, dopravu, pojištění, koupelnové prádlo, ložní prádlo (GREEN), závěrečný úklid (za povinný poplatek), klimatizace (za příplatek pouze Green), plážový servis, česky hovořící delegát, případná turistická daň (viz strana 2 v ceníku nebo všeob. podm. na webu), vratnou kauci 150 € (Green a Pinus), 200 € (Gelso a Miramare)

Povinný poplatek v místě za finální úklid:
Mobilhome Green a Pinus 50 €,
Gelso a Miramare 60 €

[ zpět ]

 

Partneři: