Villaggio / residence / hotel TRITON VILLAS

Sellia Marina – CALABRIA

Residenční a hotelový komplex se nachází cca 3 km od Sellia Marina a nabízí řadové jednopatrové vilky, které lemují dokola velkou zahradu s palmami a olivovníky. Nachází se nedaleko krásné písčité pláže. Komplex nabízí tedy jak klimatizované hotelové pokoje, tak byty (s klimatizací za příplatek) ve velikostech Mono 3, Trilo 5-7 osob. Apartmany se nacházejí v řadových residencích a jednotlivé byty jsou buď v přízemí nebo v 1. patře. V komplexu je k dispozici vše co má mít villaggio a hotelový komplex počínaje animací a konče sportovními aktivitami a sportovišti.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio / residence / hotel TRITON VILLAS - Sellia Marina – CALABRIA

Villaggio / residence / hotel TRITON VILLAS - Sellia Marina – CALABRIA

Vhodné pro rodiny s dětmiČisté mořePro invalidyDomácí zvířataKlimatizaceBazénAnimace

Pláž, vzdálenost:

300 - 350 m – písčitá organizovaná i volně přístupná

Vybavenost:

apartmany: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením. Dále k dispozici klimatizace (na vyžádání, za poplatek). Byty Trilo 6 a Trilo 7 mají 2 sociální zařízení. V ložnicích nejsou palandy. Byty mají prostornou terasu.

Hotelové pokoje ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, čtyřlůžkové pokoje mají 1 palandu, telefon, TV, malou verandu (na vyžádání)

Stravování:

vlastní – apartmany a polopenze, plná penze (snídaně formou bufet) - hotel

Sport:

bazén pro dospělé i děti, u bazénu slunečníky a lehátka, tenisové kurty, minifotbalové hřiště, beach volley, animační programy, turnaje, aerobic, aquagym,, tanec, miniclub s baby tancem a za poplatek šlapadla, kanoe, čluny, windsurfing

Další zařízení a služby:

parkoviště, recepce, animace, miniclub, dětský koutek, klimatizovaná restaurace, bar, tabák, minimarket, videohry, malý boutique, bankomat, 4 km vzdálená lékárna

Výlety:

Crotone, Catanzaro, Capo Rizzuto, Capo Colonna (někdejší svatyně bohyně Hery)


Ceník ubytování - Villaggio / residence / hotel TRITON VILLAS

Ceník - Villaggio / residence / hotel TRITON VILLAS - Sellia Marina – CALABRIA

POZOR - ceny pohyblivé dle obsazenosti. Villaggio již nemá pevný ceník, ale dynamický, který reaguje na obsazenost a příslušně ceny podle stavu snižuje a zvyšuje. Ceny v tabulce jsou proto orientační.

CENA ZAHRNUJE: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, TV, ložní a koupelnové prádlo (hotel), strava (hotel), klimatizace (hotel), parking, spotřeby (voda, plyn, elektřina), plážový servis, bazén, tenisové kurty, fotbalové a basketbalové hřiště, animace, disko,  miniclub a další vybavení viz text v barevné části katalogu
CENA NEZAHRNUJE: stravu (apartmany), ložní a koupelnové prádlo (apartmany - ložní prádlo 12 €/os/výměna), klimatizace (40 € /byt/týden - pouze byt mono), dopravu, pojištění, česky hovořícího delegáta, povinný poplatek za klubovou kartu 35 € / os./týden, vratná kauce 100 € (pouze apartmany)

SLEVY pro hotel:

  • 3. lůžko děti 2-11,99 let ZDARMA
  • 4. lůžko děti 2-11,99 let 50 %
  • 3. a 4. lůžko dospělí nad 12 let 25 %

[ zpět ]

 

Partneři: