Fotogalerie - Villaggio residence club SANGINETO

Sangineto Lido - CALABRIA

Komfortně vybavené moderní villaggio Residence Club Sangineto leží cca 250 m od písčité a oblázkové pláže a od nejbližších obchodů 500 m. Leží nedaleko centra pobřežního městečka Sangineto Lido. Villaggio leží v zahradě o celkové rozloze 36 ha a je rozdělené na rezidenční a sportovní část. Ideální kombinace relaxace a sportovního vyžití a nejen to. Všudypřítomná zeleň vytváří krásné prostředí pro relaxaci a dodává potřebný stín. Villaggio Residence Club Sangineto má ve vybavenosti bazén pro dospělé i děti se slunečníky a lehátky, restauraci, 3 bary (z toho jeden na pláži), recepci, konferenční sál, tenisový kurt, minifotbalové hřiště, stolní tenis, dětský koutek, baby sitting, půjčovnu kol, parkoviště, animační program (cca 16.6. – 8.9.).

Villaggio nabízí velmi prostorné apartmány, které jsou umístěné ve dvoupodlažních řadových vilkách. Přízemní apartmány mají oplocenou předzahrádku se zahradním nábytkem a slunečníkem. Apartmány v 1. patře mají balkon se zahradním nábytkem.

Villaggio nabízí byty velikosti Bilo 4 a Trilo 6. BILO 4 (35 m2) má složení obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, manželská ložnice balkon nebo předzahrádka. TRILO 6 (70 m2) jsou nově postavené a mají složení obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice balkon nebo předzahrádka.

Na výlety v blízkém okolí doporučujeme procházku k blízkému hradu Sangineto, do historické části města Sangineto, položeného v horách nebo do termálních lázní Terme Luigiane.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio residence club SANGINETO - Sangineto Lido - CALABRIA

Villaggio residence club SANGINETO - Sangineto Lido - CALABRIA

[ zpět ]

 

Partneři: