Villaggio POGGIO DEL SOLE

San Nicola Arcella - CALABRIA

název villaggia Poggio del Sole je přeneseně odvozen od jeho polohy, protože v překladu znamená „návrší slunce". Toto prázdninové villaggio se nachází v chráněném Národním parku - Parco del Pollino, které se z Tyrhenského pobřeží táhne směrem do hornatého vnitrozemí Calabrie. Poloha zaručuje naprostý klid a pohodu, která je umocněná jedinečným a okouzlujícím panoramatickým výhledem na jeden z nejkrásnějších zálivů Calabrie, na Golfo di Policastro a na městečko Praia a Mare. Budete-li si chtít zpestřit klid villaggia POggio del Sole vystřídat za rušný prázdninový život letoviska, pak doporučujeme návštěvu 5 km vzdáleného pobřežního letoviska Praia a Mare a letoviska Scalea (8 km) nebo nejbližšího městečka San Nicola Arcella (3 km). Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 1 km od villaggia. Od malebné zátoky San Nicola je villaggio Poggio del Sole vzdáleno přibližně 2,5 km (vzdušnou čarou pouhých 400 m). Na oblázkovou a písčitou pláž s tmavě zbarvenými útesy je za poplatek zajištěn odvoz. Zde si zejména v hlavní sezoně můžete vybrat z řady soukromých i volně přístupných plážích. K dispozici jsou pouze byty velikosti TRILO 6. K vybavenosti patří bazén pro dospělé a pro děti, plocha vhodná ke cvičení, minifotbalové hřiště (100 m) a pro skupiny možnost využití kuchyně a sálu pro společenské večery.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio POGGIO DEL SOLE - San Nicola Arcella - CALABRIA

Villaggio POGGIO DEL SOLE - San Nicola Arcella - CALABRIA

Vhodné pro rodiny s dětmiPotápěníČisté mořeDomácí zvířataBazén

Pláž, vzdálenost:

2,5 km (vzdušnou čarou pouhých 400 m). Na oblázkovou a písčitou pláž s tmavě zbarvenými útesy je za malý týdenní poplatek zajištěn odvoz shuttle busem.

Vybavenost:

ubytování v bytech vybavených kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, veranda se zahradním nábytkem, přízemní byty mají malou předzahrádku, byty v 1. patře terasu nebo balkon.

Stravování:

vlastní

Sport:

bazén pro dospělé a děti se slunečníky a lehátky, plocha vhodná i ke cvičení, minifotbalové hřiště (vzdálené od villaggia cca 100 m)

Další zařízení a služby:

recepce, bar, parkoviště, TV sál, pro skupiny možnost využití kuchyně a sálu pro společenské večery

Výlety:

Locri, Gerace, Stilo, Pizzo, Tropea a Capo Vaticano, Liparské ostrovy, Scilla, Reggio Calabria, Sicílie, Taormina


Ceník ubytování - Villaggio POGGIO DEL SOLE

Ceník - Villaggio POGGIO DEL SOLE - San Nicola Arcella - CALABRIA

CENA ZAHRNUJE: ubytování v bytech s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, všechny spotřeby, finální úklid, parking, bazén včetně slunečníků a lehátek a další vybavení viz text v barevné části katalogu
CENA NEZAHRNUJE: stravu, ložní a koupelnové prádlo, plážový servis, kyvadlová doprava na pláž (10 €/os./týden), česky hovořící delegát, případná turistická daň (viz strana 2 v ceníku nebo všeob. podm. na webu), kauce 50 €

[ zpět ]

 

Partneři: