Fotogalerie - Villaggio DOLOMITI SUL MARE

Briatico - CALABRIA

Villaggio DOLOMITI SUL MARE se nachází v blízkosti (300 – 500 m) pláže Spiaggia dei Selvaggi, Spiaggia Della Rocchetta a cca 2 km od centra Briatica. Komplex zděných přízemních a jednopodlažních vilek je vybudován na půdě starého statku a je obklopen bohatou středozemní a tropickou florou. Všudypřítomné olivovníky a oleandry vytváří krásné prostředí pro relaxaci a potřebný stín. Villaggio DOLOMITI SUL MARE se nachází cca 300 m od pláže s hrubším i jemnějším pískem a s pozvolným sestupem do moře, má ve vybavenosti bazén pro dospělé i děti, whirpool, bar, restauraci s pizzerií, minimarket, dětské hřiště, tenisový kurt, hřiště na minifotbal, bocce, šipky, lukostřelba, kanoe. Dále je hostům připravován každodenní animační program a proto je villaggio vhodné pro rodiny s malými dětmi. Villaggio nabízí byty velikosti Bilo 5 Economy (500 m od pláže) a Bilo 5 Standard (300 m od pláže)

BILO 5 Economy: (40 m2) se nachází v 1. patře a má složení obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a samostatným lůžkem pro 1 osobu, 1 manželská ložnice, balkon.

BILO 5 Standard: (45 m2) se nachází v přízemí a má stejné složení jako typ Economy a verandu. Všechny byty mají vlastní sociální zařízení se sprchou, ventilátor. Některé byty mají kuchyňku na kryté verandě.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Villaggio DOLOMITI SUL MARE - Briatico - CALABRIA

Villaggio DOLOMITI SUL MARE - Briatico - CALABRIA

[ zpět ]

 

Partneři: