Apartmany agentura Bibione

Bibione - VENETO

nabízíme byty ve všech částech Bibione - více jak 2300 lůžek v v různém prostředí, vily, bungalovy, residence, obytné domy, objekty přímo na pláži, objekty s bazény, se zahrádkou, v klidném prostředí, na hlavních třídách, i v odlehlých částech s malým soustředěním turistů jako je hlavně Pineda, dále pak klidnější Lido del Sole, Bosco Canoro, které osloví klienty se zájmem o klidná místa s volnějšími plážemi nebo s malým počtem turistů a slunečníků na pláži. Tak i v centrální části zvané Bibione Spiaggia. Byty ve velikosti mono, bilo, trilo, quadrilo pro 2 – 9 osob.

POZOR - CENY NA DOTAZ. Zde najdete orientační ceny a detaily jednotlivých objektů.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Apartmany agentura Bibione - Bibione - VENETO

Apartmany agentura Bibione - Bibione - VENETO

Autobusová dopravaVhodné pro rodiny s dětmiV.I.P.CykolotrasyAerobicŽelezniceLázněPro invalidyDomácí zvířataMoře 50 m

Pláž, vzdálenost:

0 – 1.000 m, jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře

Vybavenost:

ubytování v bytech vybavených s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením a další dle tabulky

Stravování:

vlastní

Sport:

dle tabulky bazén, hřiště s umělým povrchem na minifotbal, v blízkém Lignanu golf, na pláži beach volley, šlapadla, kanoe, windsurfing, jízda na kolech a kolečkových bruslích, aerobic, další tenisové kurty v okolí

Další zařízení a služby:

zdarma kyvadlová doprava – shuttle bus ze vzdálenějších objektů na pláž (viz plánek umístěný vpravo nahoře - na kliknutí se otevře v čitelném provedení), parkoviště, garáž, krb a další dle tabulky, klimatizace, pes, výtah atd na dotaz.

Výlety:  

- Venezia  450,- Kč + 10 Euro / os.
Trieste + Miramare + Aquilea 450,- Kč / os.
Caorle 240,- Kč / os.
Venezia - ostrovy Murano, Burano, Torcello  450,- Kč + 12 Euro / os.
Laguny - výlet lodí  550,- Kč dospělí
Verona 540,- Kč / os.
Padova 450,- Kč / os.
Castelmonte 450,- Kč / os.
Grado + Aquilea  450,- Kč / os.
Portogruaro 190,- Kč / os.

Další výlety najdete zde na samostatné stránce.

DOPRAVA:

Autobusová doprava je zajišťována v ceně 1.890,- Kč tam i zpět - jednosměrná jízda 1.400,- Kč (odjezd Praha - nástup kdekoliv po celé ČR možný za příplatek) luxusní Karosou s klimatizací, barem a TV. V případě náhradní dopravy z důvodu poruchy si vyhrazuje dopravce a cestovní kancelář právo přistavení jiného typu autobusu. Nabízíme možnosti výletů  (viz nabídka výše) které je možno zakoupit v naší kanceláři.

ROZVOZ A TAKÉ SVOZ (!!) KLIENTŮ do apartmánů včetně jejich zavazadel zajišťuje CK CICALA (týká se klientů s autobusovou dopravou organizovanou přímo CK CICALA). V ceně není zahrnut slunečník !!!! Doporučujeme pro Vaše pohodlí na pláži si jej jako v minulých letech zakoupit. Cena je uvedena nad tabulkou v samostatném okně.

[ zpět ]

 

Partneři: