Residence SOVEGO

Bibione Lido dei Pini - VENETO

třípatrová residence SOVEGO leží v ulici Via Rigel, nedaleko od obchodní třídy a jen pár kroků (cca 100 m) od pláže. Residence SOVEGO je v rozumné pěší vzdálenosti (cca 500 m) od psí pláže Pluto a od divoké volné pláže. Residence je vybavena krytým i nekrytým parkovacím stáním a výtahem.

Nabízíme byty velikosti Mono 2, Bilo 4 a Trilo 6, většinou se starším vybavením, ale některé byty jsou po rekonstrukci. Některé byty mají klimatizaci. Všechny byty jsou vybavené prostornými balkony.
Byty MONO 2 má složení: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem.
Byty BILO 4: obytná kuchyň s rozkládacím dvoudivanem a manželská ložnice. Některé byty Bilo 4, mají třílůžkovou ložnici a 1 přistýlku v obytné kuchyni.
Byt TRILO 6-8 má složení 1 ložnice s manželskou postelí, 1 čtyřlůžková ložnice (se 2 samostatnými lůžky a palandou), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 1-2 osoby.
Byty s označením TRILO 6 „Att." jsou atikové – střešní a mají velkou terasu s krbem a mají složení 1 ložnice s manželskou postelí, 1 dvoulůžková ložnice (bez paland), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem pro 1-2 osoby.

 
objednávka / přihláška – objednávkový formulář
Residence SOVEGO - Bibione Lido dei Pini - VENETO

Residence SOVEGO - Bibione Lido dei Pini - VENETO

Autobusová dopravaVhodné pro rodiny s dětmiCykolotrasyLázněDomácí zvířataKlimatizaceGolf

Pláž, vzdálenost:

100 m, pláž jemně písčitá s pozvolným sestupem do moře, organizovaná i volná, plážový servis zahrnutý v ceně pobytu

Vybavenost:

ubytování v bytech vybavených s kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, lednicí, vlastním sociálním zařízením, klimatizace na dotaz, TV na dotaz, krb (byty typu „Att", balkon nebo terasa se zahradním nábytkem

Stravování:

vlastní

Sport:

v letovisku tenisové kurty, minigolf, v blízkém Lignanu Aquapark a golf, na pláži beach volley, šlapadla, kanoe, windsurfing, jízda na kolech a kolečkových bruslích

Další zařízení a služby:

výtah, vyhrazené kryté i nekryté parkovací stání

Výlety:

Venezia busem a lodí, benátské ostrovy Murano, Burano a Torcello, Trieste a Aquilea, zámek Miramare a jeho zahrady, Verona, Padova, Castelmonte, Grado, výlet lodí po okolních lagunách, Caorle, Portogruaro, Aquasplash, Guliverlandia

[ zpět ]

 

Partneři: