Bibione

VENETO - Itálie

Bibione se nachází na pobřeží Jaderského moře 80 km severně od Benátek (Venezia) při ústí řeky Tagliamento. Patří mezi nejmladší a nejmodernější letoviska v této oblasti. Svými rozsáhlými písčitými plážemi s pozvolným sestupem do moře se stává ideálním místem pro rekreaci rodin s malými dětmi. Bibione je místo, kde jsou jak rušné třídy s množstvím obchodů, tak tiché a klidné uličky v zeleni. Nabízí velké sportovní vyžití (tenis, minigolf, jízdy na koních, půjčovny kol, windsurfing, vodní skútry, šlapací loďky, paragliding).

Letovisko Bibione ve velmi výhodné poloze, která umožňuje hvězdicovité výlety do okolí. V blízkém Lignanu je Aquasplash - vodní park, ZOO a golfové hřiště. Nejnavštěvovanějšími místy v okolí Bibione jsou Venezia (Benátky), Trieste, Aquilea, Padova, Verona, Palmanova, projížďka lodí po lagunách.

V Bibione nabízíme již 6 hotelů a více jak 2300 lůžek v v různém prostředí: vily, bungalovy, residence, obytné domy, objekty přímo na pláži, objekty s bazény, se zahrádkou, v klidném prostředí, na hlavních třídách, i v odlehlých částech s malým soustředěním turistů. Mezi odlehlejší části patří Bibione - Pineda, dále pak klidnější Lido del Sole, Bosco Canoro, které osloví klienty se zájmem o klidná místa s volnějšími plážemi nebo s malým počtem turistů a slunečníků na pláži. Nezapomeňte, že těm, kteří se v široké nabídce neorientují, velmi rádi poradíme.

 
Bibione

Bibione - VENETO - Itálie

Hotely a residence - Bibione

Název Typ
Apartmany Bibione – agentura MC APARTMÁN / VILA / RESIDENCE / VILLAGGIO 
Apartmany agentura Bibione APARTMÁN / VILA / RESIDENCE / VILLAGGIO 
HOTEL & APARTHOTEL OLIMPIA *** HOTEL 
Hotel APARTHOTEL HOLIDAY **** HOTEL 
Hotel APARTHOTEL IMPERIAL **** HOTEL 
Hotel BELLEVUE *** HOTEL 
Hotel BEMBO *** HOTEL 
Hotel DANIELI *** HOTEL 
Hotel EXCELSIOR *** HOTEL 
Hotel GERMANIA *** HOTEL 
Hotel HOTEL LAGUNA PARK ****S HOTEL 
Hotel HOTEL LUNA - ALL INCLUSIVE **** HOTEL 
Hotel PLAYA ** HOTEL 
Hotel SAVOY BEACH HOTEL & THERMAL SPA ***** HOTEL 

[ zpět ]

 

Partneři: